Телефонувати
Написати

6 порад щодо догляду за волоссям взимку щоб дорого продати волосся

16 листопада 2020

Як і шкіра, волосся потребує захисту від холоду, щоб залишатися красивим та здоровим. У цій статті ми зібрали прості поради як захистити волосся взимку

шапка захищає волосся
Носіть шапку

Важливо покривати волосся в зимові місяці, щоб захистити його від морозу, снігу, вітру та дощу. Обирайте шапки, що відштовхують вологу. Також рекомендується, щоб внутрішній шар головного убору був обшитий атласом чи шовком (це захищає волосся від ламкості та надмірної «електризації»). Також не виставляйте локони, а ховайте їх під одяг.

гаряча вода шкодить волоссю
Знижуйте температуру води, коли приймаєте душ

Гаряча вода робить волосся ламким і більш вразливим до зовнішніх пошкоджень. Візьміть за звичку мити волосся теплою водою, а після сполоснути його більш прохолоднішою водою. Така процедура дозволить також зменшити жирність волосся.

не виходьте на вулицю з мокрим волоссям
Не виходьте з дому з мокрим волоссям

Вологе волосся є більш вразливим до пошкоджень. Прогулянка взимку з мокрою головою може спричинити замерзання та ламкість локонів. Перед виходом на вулицю переконайтесь, що ви добре висушили волосся. Дане правило дуже важливе, адже окрім ламкості волосся ви можете і застудитись!

масла для волосся
Користуйтесь легкими натуральними олійками

Сьогодні серед різноманіття виробників олійок для волосся ви можете обрати ту, яка підійде саме. Найпростіший варіант - це купити звичайну арганову олія в аптеці. Олійка допоможе миттєво оживити сухе пошкоджене волосся. Щодня змащуйте нею кінчики волосся, щоб захистити їх від пересихання і ламкості.

маски для догляду за волоссям
Робіть глибоке зволоження волосся хоча б один раз на тиждень

Використовуйте не тільки шампуні, а і бальзами та мосочки для волосся. Вони допоможуть наповнити ваше волосся вологою, подарують природний блиск та позбавлять від «електризації». Найважливіше - підберіть правильні засоби догляду, які підходять для вашого типу волосся. Пам'ятайте, що неправильно підібрані засоби догляди можуть ще більше нашкодити волоссю.

зволоження повітря корисно для волосся
Підтримуйте в приміщенні оптимальний рівень зволоження

Використовуйте портативний зволожувач повітря. Опалення в приміщенні призводить до того, що повітря у вашому домі стає дуже сухим, що «витягує» вологу з волосся. Зволожувачі повітря допомагають зберегти живість і блиск вашого волосся, а також створюють комвортний мікроклімат та зменшують ризик розмноження вірусів. Важливо! Своєчасно очищуйте зволожувач!

Дотримуйтесь цих простих порад і, доклавши трохи додаткових зусиль, ви зможете зберегти своє волосся у здоровому стані та чудово виглядати цієї зими!

Пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим торожче ви можете його прадати!