Написать

Інструкція по догляду за волоссям перед продажем

4 сентября 2022

Якщо ви хочете дорого продати волосся, то перед продажем важливо правильно за ним доглядати.

У нашій статті 148 ми розібрали які типи волосся існують та дали загальну рекомендацію про правильний догляд за волоссям. Сьогодні пропонуємо більш детатально розібрати правильний догляд за кожним типом волосся.

Догляд за кучерявим волоссям перед продажем

Надмірне розчісування може пошкодити структуру локонів. Тому дівчатам з кучерявим волоссям може знадобитися поекспериментувати, щоб знайти потрібну кількість розчісувань для свого волосся.

Інструкція по догляду за волоссям перед продажем

Догляд за кучерявим волоссям включає:

  1. скорочення використання шампуню
  2. сушка на повітрі або за допомогою дифузора на фені
  3. уникати густих гребінців і щіток
  4. уникати термічних інструментів для укладання

Догляд за густим волоссям перед продажем

Володаркам густого волосся (за умови що воно має нормальний тип) може бути корисно використовувати такі засоби догляду:
  1. маски для волосся з авокадо,
  2. більш густі олії для зволоження, такі як кокосова олія,
  3. спеціальні щітки, що призначені для густого волосся. Ці щітки мають менше спиць, ніж інші, що допомагає видаляти вузлики, не ламаючи волоски.

Догляд за тонким волоссям перед продажем

Існують дані, які свідчать про те, що деякі олії та масла, можуть обтяжувати тонке волосся. З цієї причини володаркам тонкого волосся потрібно уникати таких засобів догляду. Дівчатам з тонким волоссям також може бути корисно:

  1. використання сухого шампуню,
  2. регулярне миття голови,
  3. нанесення кондиціонера тільки на кінчики волосся, щоб не обтяжувати волосини.

Тож, якщо ви плануєте дорого продати волосся, то маєте підготувати волосся до продажу, адже чим здоровішим і якіснішим буде ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся. Ми вже неодноразово розповідали, що волосся - це ваш актив і продаж волосся доможе вам здійснити певну мрію або витратити отримані кошти на благодійність чи на допомогу ЗСУ.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся