Написать

10 термінів про волосся, які повинна знати кожна жінка

18 июля 2021

Незнання мови, якою говорять перукарі, може обернутися стресовими походами в салон, не кажучи уже про жахливу стрижку. Щоб допомогти вам знайти спільну мову зі своїм перукарем та отримати найкращу стрижку, ми підготували для вас перелік найпоширеніших термінів, які використовують перукарі.

1. Шари

Кожна стрижка має три категорії: шарувата, одно довжинна або поєднання обох. Шари на волоссі допомагають зменшити густину волосся і створити його рух. Стрижка в «одну довжину», навпаки, додає масивності та ваги вашому волоссю. Щоб уникнути неприємних ситуацій з перукарем завжди запитуйте свого майстра чи стрижка створить ефект легкості (шариування) або, навпаки, візуально зробить волосся масивним і тяжким.

2. Надмірне шарування

Це техніка стрижки, при якій волосся піднімають і стрижуть над головою, щоб створити зайвий об’єм. Кінцевий результат десятки об'ємних шарів на волоссі і ви справжня рок - зірка з 90-х.

3
3. Витончення

Витончення ідеально підходить для тих, у кого товсті густі локони, які роблять голову тяжкою, особливо влітку. Тому багато жінок прагнуть додати своїй густій зачісці літньої легкості. Тому скажіть своєму майстру, щоб додав легкості вашій голові завдяки легкому філіруванню.

4. Лінія відрізу

Це лінія, яку стилісти визначають для певної зачіски, і її кут відповідає тому, наскільки близько або далеко будуть виглядати шари. Наприклад, коли майстер хоче створити багатошаровий вигляд, він використовуватиме вертикальну лінію різання.

5. Вагова лінія

Як випливає з назви, це ділянка стрижки, яка має найбільшу вагу. Візьмемо до прикладу тупий або боб-виріз. Вагова лінія знаходиться на кінці волосся. Але при довгому шаруватому зрізі вагова лінія є найдовшим шаром. Якщо ви відчуваєте, що ваша вагова лінія занадто важка, попросіть майстра дещо її профілірувати. Інший спосіб - це використання «точкового різання», техніка обрізання, яка підгинає кінці під кутом, створюючи текстурований край.

2
6. Градуйоване волосся (або укладена стрижка)

Градуйований зріз включає шари, що для перукаря означає стрижку під кутом менше 90 градусів. Завдяки цій техніці стилісти мають більше контролю над формуванням бажаного контуру стрижки. Завдяки такому вигляду шари складаються щільно один поверх іншого, часто додаючи трохи необхідного об'єму.

7. Стрижка «на танкетці»

Хоча градуйований зріз вимагає максимального кута 90 градусів, стрижці на танкетці потрібно лише 45. Волосся на потилиці стрижеться найкоротше. При цьому кінці обрізаються під різними кутами (на відміну від прямого тупого краю), щоб збільшити ооб'єм і рух волосся.

8. Тупий зріз

Тупий зріз робиться під кутом 0 градусів, завдяки чому кожне пасмо падає на одну довжину. Тупі зрізи, часто відомі як «зрізи боб», краще підходять для тонкого та ослабленого волосся, оскільки вони створюють ілюзію густини та об'єму.

9. Поривчаста стрижка

Якщо текстура - це те, що ви шукаєте, розгляньте поривчастий вигляд - зріз з короткими шарами, як правило, для бобів або зачісок довжиною до плечей.

1
10. Gamine

Буквальний французький переклад слова «gamine» означає «грайливий», що є відповідним терміном для опису «хлоп'ячої короткої та нахабної» зачіски. Наприклад, знаковий стиль Одрі Хепберн. Gamine також включає виріз піксі.

Тож тепер ви будете в курсі професійних термінів вашого майстра і будете мати ту стрижку, яка ідеально вам пасуватиме. А зрізане довге волосся від 30 сантиментів ви завжди можете продати Центру закупки натурального волосся!

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу