Написать

Хто може дорого продати волосся в Україні

10 сентября 2022

Сьогодні розвіюємо деякі застарілі упередження щодо прожажу волосся

Пройшло зовсім не багато часу відколи, йдучи вулицею, на сповпах чи дошках для оголошень ми бачили рекламу: «Дорого купимо довге волосся», де завжди зазначалась вартість продажу волосся і місце зустрічі продавців і покупців волосся. Звісно, були і чесні покупці волосся, але в основному такі оголошення клеїли не чисті на руку ділки. Тому підсвідомо власниці довгого волосся не могли продати волосся, бо завжди був високий ризик обману. І тому серед багатьох людей оголошення про продаж волосся вважалося чимось шахраським. Така думка і зараз панує серед деяких людей. Тому сьогодні ми доводимо - що продаж волосся в Україні - це такий же бізнес як і ваша улюблена кав'ярня в парку.

Де можна продати волосся

Світ не стоїть на місці. Зараз перевірити інформацію про покупця волосся та дізнатись його репутацію досить легко. Якщо ви вирішили дорого продати волосся переконайдесь у надійності покупця. Зокрема, перевірте наявність сайту (переконайтесь що сайт наповнюється), перевірте актуальність контактної інформацї покупця, не полінуйтесь перевірити соціальні мережі покупця а також загугліть назву компанії - покупця волосся. Після того як перевірили усю інформацію та пересвідчились у гарній репутації покупця - можете сміло продати своє довге волосся. Контактна інформація Центру закупки натурального волосся.

Чи можна продати довге чоловіче волосся

Довге волосся від 40 сантиметрів можуть продати як жінки, так і чоловіки. Головна умова, щоб дорого продати довге волосся - це його стан. Чим доглянутіше і якісніше ваше волосся - тим більшу грошову винагороду ви можете отримати за продаж волосся. Наш Центр закупки натурального волосся пропонує від 2000 гривень за 100 грамів волосся. Детальніше про Ціни на волосся в Україні

Як відбувається доставка волосся і як здійсюється оплата за продаж волосся

Наш Центр закупки натурального волосся має вигідні і прозорі умови співпраці.

  1. Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери (Контакти)
  2. Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся