Написать

Скільки коштує продати волосся у 2023 році

8 января 2023

З кожним роком попит на натуральне волосся зростає. Причин цьому багато, зокрема і розвиток індустрії краси: нарощування волосся, виговлення тресів та перук. Волосся - цінний товар, адже росте повільно і потребує гарного догляду, щоб бути густим, здоровим та шовковистим.

продаж волосся

Скільки коштує волосся?

В заложності від типу, довжини та структури ціна на волосся різняться. Середня ціна за 100 грамів волосся від 2000 гривень. Остаточну вартість наш менеджер озвучить вам після детальної оцінки вашого волосся. Зверніть увагу, якщо ви плануєте продати волосся, то не поспішайте зразу його відрізати. На процедурі оцінки волосся ви надсилаєте фото волосся, яке все - ще у вас росте, приклавши сантиметрову стрічку до того рівня, звідки плануєте робити зріз.

Середня вага 40 сантиметрів волосся складає 140 грам, але ще раз наголошуємо кожен зріз ми окремо зважуємо і оцінюємо.

зріз волосся перед продажем

Як підготувати волосся для продажу?

Основні правила і рекомендації ми підготували у нашій статті Стрижка та упаковка волосся перед продажем. Також ви завжди зможете змістовну та детальну консультацію по підготовці волосся до продажу у наших спеціалістів, написавши у мессенджери або зателефонувавши за телефонами: (093) 557-39-93 та (096) 718-48-30.

Ми наполегливо рекомендуємо рекомендуємо після обрізання волосся, не вичісувати його, адже таким чином можна пошкодити рівний зріз, що приведе до втрати товарного виду. Якщо товарний вид буде втрачено, то відповідно і знижується вага, а у результаті і кінцева ціна волосся. Ми також не приймаємо волосся, яке було зібрано з підлоги і сформоване в пучок.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30