Написать

Сколько можно заработать на продаже волос

22 января 2022

Несмотря на то, что многие люди все еще скептически относятся к продаже волос, но большинство пугается и нервничает из-за предстоящей короткой стрижки.

Де використовують натуральне волосся після продажу?

Пам'ятайте: волосся відростає, а для короткого волосся можна підібрати стильну стрижку. Коли ви вирішили дорого продати волосся, то ви не тільки отримуєте високу ціну за волосся, а і допомагаєте людям. Люди купують волосся з кількох причин: можливо, вони мають не той тип волосся, який хочуть, і воліють мати нарощене волосся або плетіння, яке більше схоже на те, до чого вони прагнуть за допомогою власного волосся. Пацієнти з онкологічними захворюваннями, які проходять курс опромінення та хіміотерапії, можуть втратити волосся під час лікування, тому ваше волосся може стати чудовою перукою, яка допоможе пацієнтам не комплексувати і почуватись вільно. Деяким людям просто подобається експериментувати з різними кольорами та текстурами волосся, тому вони купують різноманітне справжнє волосся, щоб зробити різні перуки та втілити бажані образи.

1продати волосся в україні

Скільки можна заробити на продажу волосся?

Звичайно, вам, напевно, цікаво: «За скільки я можу продати своє довге густе волосся?». Це слушне запитання, перш ніж ви підете відстригати все своє волосся і відправляти його для продажу. Немає сенсу робити це, якщо ви отримаєте за своє розкішне волосся лише копійки, чи не так?

Сума, за яку ви продаєте своє волосся, дійсно залежить від вашого типу волосся та поточної ситуації на ринку купівлі. Рідкісні кольори, як-от натуральний рудий та блонд, як правило, продаються дорожче, ніж більш поширені кольори, як-от відтінки коричневого. Крім того, чим довше ваше волосся, тим привабливішим воно є для більшості замовників, тому що перетворити супердовгі пасма в перуку легше, ніж короткі. Густе волосся також може допомогти створити перуку легше, ніж тонше волосся, тому це може принести вам більше грошей. Нарешті, волосся, якого не торкнулися засоби для укладки, хімічні шампуні та кондиціонери, інструменти термостайлінгу або будь-які типи фарб, можна продати за високою ціною.

Ми у Центрі закупки натурального волосся завжди пропонуємо своїм клієнтам високі ціни за їх локони. Дізнатись вартість продажу довгого волосся в Україні

Інформація про волосся для продавця

Надавайте продавцю достовірну і правдиву інформацію, щоб він міг краще зрозуміти ваше волосся та те, як ви за ним доглядаєте, зокрема:

  • Розкажіть про довжину волосся.
  • Опишіть текстуру та природний стиль вашого волосся (тонке, густе, пряме, кучеряве тощо).
  • Детально опишіть свої звички миття – як часто ви миєте волосся, яким шампунем користуєтеся, і ваші методи кондиціонування волосся.
  • Будьте правдиві в тому, чи використовуєте ви засоби для укладання чи коли-небудь фарбували волосся.
  • Згадайте, чи курите, чи вживаєте алкоголь – це важливо для багатьох покупців волосся.
  • Поговоріть про своє харчування, наприклад, що ви їсте щодня та чи приймаєте полівітаміни, оскільки вони можуть допомогти зберегти здоров’я волосся.

Підтримуйте своє волосся в найкращій формі, і вам, ймовірно, буде легше дорого продати довге волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся