Написать

Как можно использовать масло ши для кожи головы и волос, чтобы дорого их продать?

2 января 2022

Зараз ми спостерігаємо багато реклами про користь олії ши для нашого волосся. Олію ши додають у безліч засобів для догляду за волоссям, але чи дійсно вона така корисна для волосся?

Ми не маємо жодних сумнівів у тому, що після того того, як ви настроїлись дорого продати своє волосся, то шукаєте дієві засоби догляду, щоб додати волоссю блиску, густини та пришвідшити його ріст.

Що таке масло ши?

Масло ши є побічним продуктом горіхів ши, які збирають з дерева Vitellaria paradoxa в Західній Африці. Масло ши виробляють шляхом важкого процесу збирання, миття та підготовки горіхів ши, з яких потім витягують олію. Дерево ши також відоме як «дерево каріте» (що означає «дерево життя») через його численні цілющі властивості.

масло ши

Чим корисно масло ши?

Масло ши має багато потенційних переваг для волосся та шкіри, включаючи зволожуючий, протизапальний та антивіковий ефект.

Зволожуючий ефект масла ши

В одному дослідженні на передпліччях 10 людей було перевірено крем, який містив 5 відсотків масла ши. Учасники відзначили, що вони могли відчути зволожуючий ефект крему протягом 8 годин після його нанесення. Інше дослідження показало, що нанесення масла ши на шкіру може допомогти в лікуванні екземи. Масло ши також дуже зволожує волосся і шкіру голови. Людям з кучерявим і густим волоссям вигідно використовувати масло ши як герметик, щоб зберегти вологу в волоссі і збільшити його м’якість.

Масло ши запобігає ламкості волосся

Чудодійна олія має високий вміст жирних кислот, що дозволяє їй легко проникати у волосся у формі олії. Це може допомогти з ламкістю волосся.

Зволожуючий ефект масла ши

Наповнене вітамінами А і Е разом з незамінними жирними кислотами, масло ши має як пом’якшувальні, так і лікувальні властивості для шкіри. Вважається, що деякі з цих інгредієнтів, наприклад, високий вміст жирних кислот у олії ши, допомагають зволожувати волосся.Це може зменшити сухість і запобігти появі посічених кінчиків. Жирні кислоти також допомагають збільшити блиск і зменшити пухнастість вашого волосся. Масло ши може допомогти захистити волосся від термічних пошкоджень, спричинених термічними завивками та сушінням феном.

Що ви повинні знати, перш ніж використовувати масло ши?

Перш ніж почати використовувати масло ши, ви повинні зрозуміти різні типи доступних екстрактів масла ши, текстуру вашого волосся і те, як ви збираєтеся його використовувати.Масло ши можна використовувати так часто, як ви вважаєте за потрібне.

Якість продукту

Сира, нерафінована олія ши є найвищою за якістю. Ви можете не отримати стільки переваг, якщо використовуєте інший вид олії.

Як олія ши впливає на різну текстуру волосся

Надлишок олії у вашому волоссі також не підходить, якщо у вас жирна шкіра, оскільки це може призвести до ще більше жирності та висипань. Оскільки продукти ши доступні як у формі олії, так і у вигляді масла, ви повинні знати індивідуальні потреби вашого волосся перед покупкою: у випадку тонкого або жирного волосся, масло ши може бути важким і зробити волосся плоским або жирнішим.Якщо у вас більш пухка текстура волосся, олія ши в невеликих порціях може бути більш корисною.

Як пахне олія ши?

Чисте масло ши має сильний, трохи горіховий аромат, який деяким людям може не сподобатися. Додавання ефірних масел може змінити запах і додати додаткові переваги.

Як зберігати масло ши

При кімнатній температурі масло ши повинно розтанути в руках і швидко вбратися в шкіру. Обов’язково зберігайте масло ши при постійній температурі. Вплив різних температур може призвести до зміни текстури. Обов’язково зберігайте масло ши в місцях, які не піддаються впливу тепла. Якщо ви вважаєте, що і олія ши, і масло ши є занадто важкими, є багато продуктів, які містять менші пропорції масла ши.

Масло ши зменшує подразнення шкіри голови

Протизапальні властивості олії ши також можуть допомогти зменшити почервоніння та подразнення шкіри голови, забезпечуючи лікувальний ефект, не закупорюючи пори. Крім того, як натуральний продукт, його безпечно використовувати на всіх типах волосся, навіть на пошкоджених, сухих або фарбованих. Сире масло ши – не єдиний доступний засіб для догляду за волоссям. Деякі безрецептурні засоби для догляду за волоссям (особливо кондиціонери) також містять масло ши. Роль кондиціонерів для загального здоров’я волосся включає зміцнення волосяних волокон, змащування кутикули та зменшення пухнастості.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся