Написать

Як зрізати волосся перед продажем?

14 января 2023

Алгоритм процедури

Найкраще довірити цю, на перший погляд, не складну процедуру перукарю і не обрізати волосся самостійно. Коли ви з нашим менеджером узгодили усі процедури по купівлі волосся, то через 1 день після миття голови відправляйтесь в перукарню. Майстер знає процедуру правильного обрізання волосся перед продажем, але нижче ми надишемо деякі аспекти на які варто звернути увагу, щоб ви мали смогу контролювати.

Обрізка волосся перед продажем. Алгоритм

  • Зберіть волосся у хвостик, міцно (але не дуже туго) зафіксувавши його тоненькою резиночкою. Резинка має бути на 1-2 сантиметри нижче того місця, де планується зріз.
  • Якщо у вас довге густе волосся, то розділіть довжину на декілька хвостиків. Така процедура дозволить якісно зробити зріз.
  • Зріз волосся потрібно робити лише над резинкою. Такий метод дозволить вашому волоссю триматись пучка, воно не сплутається і не розсиплеться в руках.

Зверніть увагу! Волосся потрібно обрізати лише гострими ножицями або машинкою для стрижки, акуратно роблячи зріз!


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Пам'ятайте про правила і алгоритми правильного зрізу волосся, щоб не втрачати його ціну. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30