Телефонувати
Написати

10 ваших звичок, які можуть пошкодити довге волосся для продажу

6 січня 2022

У нашому прагненні до красивого волосся ми часто робимо речі, які шкодять нашому волоссю.

Пошкоджене волосся тендітне, тому має тенденцію ламатися - як наслідок, втрачається ринкова вартість волосся. Навіть якщо ви маєте довге волосся від 40 сантиментрів, але воно пошкоджене, то навряд чи ви зможете дорого продати волосся. Нижче ми підготували список наших ритуалів догляду за волоссям, які насправді нам шкодять.

Міф 1 Мийте волосся, втираючи шампунь по всій довжині волосся.

Але насправді: під час миття волосся м’яко втирайте шампунь в шкіру голови. Коли ви змиваєте шампунь зі шкіри голови, дайте йому текти по всій довжині вашого волосся і не піддавайтеся спокусі втерти його у волосся.

Міф 2 Пропуск кондиціонера.

Насправді потрібно використовувати кондиціонер для миття волосся. Кондиціонер пом'якшить ваше волосся, полегшить розчісування та захистить від надмірної сухості (особливо, у зимовий період). Використовуйте кондиціонер після кожного миття голови

Міф 3 Сушіть волосся рушником

Насправді ж загорніть волосся рушником (бажано флісовим), лише для того щоб ввібрати воду. Далі дайте волоссю висохнути на повітрі.

Міф 4 Розчісуйте волосся, поки воно вологе.

Розвінчування стереотипу: У вас пряме волосся? Дайте волоссю трохи висохнути, потім обережно розчешіть його гребінцем з широкими зубцями. У вас кучеряве волосся? Завжди розчісуйте волосся, поки воно вологе, за допомогою гребінця з широкими зубцями

Міф 5 Використання фена - найкращий спосіб висушити волосся

По можливості дайте волоссю висохнути природнім способом. Якщо не можливо обійтись без фену, то використовуйте найнижчу температуру. Обмежте час, коли гаряче повітря торкається вашого волосся. Намагайтесь ифкористовувати фен раз на тиждень обо навіть рідше.

міфи про волосся

Міф 6 Застосування засобів для укладання, які забезпечують тривалу фіксацію.

Розвінчування міфу: спробуйте зробити зачіску, яка не потребує надмірного використання лаків, пінок та інших засобів фіксації.

Міф 7 Туго затягніть волосся назад, наприклад, у хвіст або пучок.

Рішеня: Носіть волосся розпущеним. Використовуйте тканинні або сіліконові гумки, створені спеціально для укладання волосся. Спробуйте інші зачіски, які не тягнуть волосся.

Міф 8 Носіння пленіть або нарощеного волосся.

Як правильно? Носіть плетіння та накладне волосся, що є легкими, щоб воно не тягло ваше власне волосся. Користуйтесь послугами плетіння та нарощування волосся в салоні, який спеціалізується на цих послугах. Носіть професійне плетіння або нарощування волосся максимум 2-3 місяці. Дотримуйтесь гігієни шкіри голови, коли носите плетіння або нарощене волосся. Змінюйте зачіски, щоб ви не завжди носили плетіння або нарощене волосся.

Міф 9 Часте фарбування волосся взимку

Намагайтеся збільшити час часу між «підфарбовками», особливо коли повітря сухе. Взимку намагайтеся розтягнути час між доглядами до 8-10 тижнів або довше. Використовуйте кондиціонер після кожного миття голови. Під час перебування на сонці захистіть своє волосся за допомогою кондиціонера, який не змивається, що містить оксид цинку, або надіньте широкополий капелюх.

Міф 10 Розчісуйте волосся, використовуючи 100 рухів на день

Реальна версія. Розчісуйте волосся лише для укладання. Волосся ніколи не потребує 100 рухів щіткою в день. Це міф. Використовуйте гребінець з широкими зубцями та обережно розчісуйте волосся. Уникайте смикання волосся під час розчісування або укладки. Обережно видаляйте клубки, якщо необхідно, використовуючи зволожуючий кондиціонер.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся