Телефонувати
Написати

4 міфи про догляд за волоссям, яким потрібно перестати вірити

27 березня 2021

Ми їх усі чули. Дивно, але кажуть, що це справжні рішення по догляду за волоссям, які роблять волосся довшим, гостішим і блискучим. Але маючи стільки інструментів, продуктів та онлайн-підручників, настав час відокремити міфи від реалних фактів про волосся.

розчісування волосся
Міф 1: Ви повинні розчісувати волосся 100 разів на день

Чесно кажучи, хто має час на це? Переконання, що лежить в основі цієї теорії, частково правдиве: розчісування допомагає розподіляти натуральні олії по всій довжині волосся. Однак 100 разів розчісуватись - це занадто і непотрібно. Насправді, занадто часто розчісування волосся із надмірною силою або поганою щіткою може призвести до ламкості, пошкодження кутикули і робить волосся шорхуватим.

миття волосся
Міф №2: Миття волосся холодною водою для досягнення максимального блиску

Немає доказів того, що миття волосся холодною водою насправді дієвіше, ніж миття теплою або навіть гарячою водою. Експерти, однак, рекомендують направляти воду подалі від шкіри голови і ближче до середини волосся. 

Міф 3 Сухий шампунь такий же хороший, як і звичайний шампунь

Так, сухий шампунь - це порятунок у експтримальних умовах, але це жодним чином не заміна звичайному, шампуню та кондиціонерю і воді. Сухий шампунь просто вбирає надлишки шкірного сала з волосся, а деякі засоби навіть додають приємний аромат, але це все.

сухий шампунь для волосся
Міф 4: Використання одного і того ж шампуню та кондиціонера знову і знову втратить свою ефективність

Підібрати правильний шампунь та кондиціонер може бути складно і призвести до кількох спроб та помилок. Однак, коли ви знайдете комбінацію продуктів, які працюють, немає жодних доказів того, що ваше волосся перестане сприймати ці продукти. Користуйтесь тими засобами, які вам підходять.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу