Телефонувати
Написати

4 НАЙКРАЩІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА СУХИМ ВОЛОССЯМ ЩОБ ДОРОГО ЙОГО ПРОДАТИ

9 листопада 2021

Догляд за волоссям, особливо у осінньо - зимий період, потребує значно більших зусиль. Якщо ж ви плануєте дорого продати своє довге волосся, то вам 100% потрібно дотримуватись порад, про які ми сьогодні розкажемо.

1. Вибирайте засоби догляду, які гарно зволожують волосся

Холодна погода може лишити ваші пасма такої дорогоцінної вологи та призвести до стоншення та електризації волосся. У цей період рекомендується миття голови хоча б через день (якщо раніше ви мили волосся щодня) це допоможе зберегти дорогоцінну вологу у волоссі. Також у цей період намагайтесь використовувати натуральні безсульфатні шампуні для миття волосся або користуйтесь спецільною серією шампунів, які захищають волосся від холодів.

Сходіть до перукаря

Поєднання центрального опалення в приміщенні та екстремальних змін погодних умов від дощу, вітру та осіннього сонця може вплинути на здоров’я вашого волосся, зробивши його більш схильним до пошкодження та посічених кінчиків. Світло також погано відбивається від пошкодженого волосся, тому воно може бути тьмяним. Рішення? Зайдіть у свій улюблений салон і обріжте посічені кінчики. Незабаром ви отримаєте блискуче осіннє волосся своєї мрії. Візіть за правило: кожні 8-12 тижнів обрізати посічене волосся.

Osenniy-uhod-za-volosami-i-kozhey-litsa-1280x720
Використовуйте олійки для волосся

Олія для волосся, що втратило вологу - це рідке золото і може творити чудеса ще і для сухої або подразненої шкіри голови. Ви можете використовувати як і натуральні олійки, так і комплекси, які пропонують косметичні бренди. Олійка допоможе вам контролювати завивання і посіченість кінчикиків. Нанесіть олію на сухе волосся та шкіру голови, потім скористайтеся щіточкою, щоб погладити волосся та шкіру голови приблизно 100 разів. Ця процедура повернуть вашому волоссю його суперблискучий найкращий вигляд.

Робіть лікувальні маски

Окрім заміни шампуню та кондиціонера, гарною ідеєю буде використання зволожуючих масок. Заспокойте та захистіть свої пасма за допомогою щотижневої лікувальної маски, яка підвищує здатність волосся утримувати вологу, бореться з статикою і посилює блиск.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся