Телефонувати
Написати

4 найпоширеніші питання по догляду за волоссям щоб дорого його продати

9 грудня 2020

Сьогодні ми відповідаємо на найбільш поширенні питання, які стосуються догляду за волоссям.

як часто мити голову
Як часто слід мити волосся?

Відповідь:  Вірте чи ні, частота миття волосся не однакова для всіх. Все залежить від вашого типу шкіри голови. Люди з нормальною і сухою шкірою голови можуть мити волосся два рази на тиждень, тоді як ті, що мають жирну шкіру голови, повинні робити це кожен день.

догляд за кучерявим волоссям
Як підтримувати здоровим сухе і кучеряве волосся?

Відповідь. Здоров'я волосся залежить від збалансованого харчування. Також не варто нехтувати масками для волосся та глибокими кондиціонуючими процедурами. Якщо ви використовуєте ці два фактори, то ваше волосся неодміння буде виглядати м’якими та блискучими.

чи потрібно викоритовувати крндиціонер для волосся?
Чи дійсно важливо використовувати кондиціонер для волосся?

Відповідь. Так, кондиціонер так само важливий, як і шампунь. Під час очищення шампунь видаляє з волосся бруд, пил, а також жирність. Кондиціонер повертає волоссю втрачену вологу і затримує її до наступного миття.

як позбутись від лупи?
Як зменшити утворення лупи?

Відповідь. Лупа та лущення шкіри голови - неприємний стан, який може бути спричинене різними причинами. Лупа - це мертві клітини шкіри голови. Використання шампуню проти лупи може допомогти позбутися від сухості і свербіння шкіри голови. Також обов'язково потрібно звернутись до трихолога!


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу