Телефонувати
Написати

5 найкращих вітамінів для росту волосся щоб дорого його продати

10 жовтня 2021

Для багатьох людей здорове волосся - ознака здоров'я або краси. Як і будь -яка інша частина вашого тіла, волосся потребує різноманітних поживних речовин, щоб бути здоровими і швидко рости. Тому якщо ви прагнете дорого продати волосся від 40 см, ми розкажемо, які вітаміни слід вживати, щоб пришвидшити ріст волосся.

Хоча такі фактори, як вік, генетика та гормони, також впливають на ріст волосся, оптимальне споживання поживних речовин є ключовим. Нижче наведено 5 вітамінів, які можуть бути важливими для росту здорового волосся.

Вітамін А

Усі клітини нашого організму потребують вітаміну А для росту, включно з волоссям (найшвидше зростаючу тканину в людському тілі).Вітамін А також допомагає залозам шкіри виробляти шкірне сало. Себум зволожує шкіру голови і допомагає зберегти волосся здоровим.Дієти з дефіцитом вітаміну А можуть спричинити ряд проблем, включаючи випадання волосся. Солодка картопля, морква, гарбуз, шпинат і капуста багаті бета-каротином, який перетворюється на вітамін А. Вітамін А також можна знайти в продуктах тваринного походження, таких як молоко, яйця та йогурт. Печінка тріски є особливо хорошим джерелом вітаміну А.

витамин
Вітаміни групи В

Одним з найвідоміших вітамінів для росту волосся є вітамін групи В під назвою біотин. Дослідження пов'язують дефіцит біотину з випаданням волосся у людей.
Інші вітаміни групи В сприяють створенню еритроцитів, які переносять кисень і поживні речовини до шкіри голови та волосяних фолікулів. Ці процеси важливі для росту волосся та сприяють його зміцненню. Ви можете отримати вітаміни групи В з багатьох продуктів харчування, включаючи: цільні зерна, мигдаль, м'ясо, риба, морепродукти, темна, листова зелень. Крім того, їжа тваринного походження є єдиним хорошим джерелом вітаміну В12. Тому, якщо ви дотримуєтесь вегетаріанської або веганської дієти, подумайте про прийом спеціальних добавок.

Вітамін С

Пошкодження вільними радикалами може блокувати ріст і привести до старіння волосся. Вітамін С є потужним антиоксидантом, який захищає волосся від окисного стресу, викликаного вільними радикалами. Крім того, ваше тіло також потребує вітаміну С, щоб створити білок, відомий як колаген - важливу частину структури волосся. Вітамін С також допомагає вашому організму засвоювати залізо, мінерал, необхідний для росту волосся. Полуниця, перець, гуава та цитрусові - це хороші джерела вітаміну С.

Вітамін D

Низький рівень вітаміну D пов'язаний з алопецією, тобто технічним терміном випадання волосся. Вважається, що вітамін D відіграє роль у рості волосся. Ваше тіло виробляє вітамін D під час прямого контакту з сонячними променями. Хороші джерела вітаміну D включають: жирну рибу, печінка тріски, гриби та вітамінні добавки.

Вітамін Е

Подібно до вітаміну С, вітамін Е є антиоксидантом, який може допомогти запобігти окислювальному стресу. В одному дослідженні у людей з випаданням волосся спостерігалося збільшення росту волосся на 34,5% після прийому вітаміну Е протягом 8 місяців. У групі плацебо зросло лише на 0,1%. Насіння соняшнику, мигдаль, шпинат та авокадо - це хороші джерела вітаміну Е.

То ж, якщо ви хочете видростити довге волосся та дорого продати довге густе волосся від 40 сантиметрів, знайте їжа - найкраще джерело вітамінів, необхідних для росту волосся. Але пам'ятайте: великі дози вітамінів і мінералів можуть бути шкідливими, якщо у вас немає дефіциту. Тому зверніться до лікаря, щоб визначити, чи є у вас дефіцит певних вітамінів.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся