Телефонувати
Написати

5 правил, які повинна знати кожна жінка перед стрижкою

20 липня 2021

Ви вирішили продати своє довге волосся, але постало питання: яку зачіску можна зробити після того як обріжете свої локони? Тому сьогодні ми розкажемо на що потрібно звертати увагу, щоб максимально вдало підібрати для себе стиль!

Вдала стрижка може змінити життя та покращити вашу самооцінку і ви дійсно можете змінити світ! З іншого боку, коли ви невдало підстриглись, то відчуваєте себе не впевнено і, ніби весь світ проти вас. Тому зверніть увагу на наші 5 простих порад.

вол2
1. З'ясуйте свою форму обличчя.

Дізнавшись, ви зможете зрозуміти, який стиль вам найкраще пасуватиме. Визначити форму обличчя можна перевіряючи лінію щелепи - якщо лінія щелепи виступає більше в сторони, у вас квадратне обличчя; якщо ваша щелепа закруглена від підборіддя до вух, у вас кругле обличчя; якщо підборіддя трохи загострене, а щелепа трохи піднімається вгору під кутом, у вас овальне обличчя і якщо ваше підборіддя ледь помітне на обличчі, а ваша щелепа вигинається, у вас обличчя у формі серця, у Різ Уізерспун. З'ясувавши форми обличчя, намалюйте її на аркуші паперу.

Ваша мета полягає у тому, щоб візуально надати вашому обличчю форму овалу. Тому, намалювавши коло, серце або квадрат, намалюйте потрібну зачіску всередині фігури та подивіться, чи вимальовується овал в центр. Якщо так, то зачіска підійде для вашого обличчя. Якщо у вас овальне обличчя від природи, то вам пасуватиме будь-який стиль!

2. З'ясуйте текстуру свого волосся.

Якщо у вас густе або кучеряве волосся, то ви ніколи не зможете мати легку зачіску. Те саме якщо у вас тонке, тонке волосся, у вас ніколи не буде об'єму як Бейонсе. Натомість знайдіть знаменитостей, які виглядають так, ніби вони мають вашу текстуру волосся, і покажіть ці фото вашому майстру.

3. Майте реалістичні очікування.

Будьте реалістами, коли заходите в салон. Не намагайтесь повторити стилі знаменитостей на червоних доріжках. Пам'ятайте, що зіри проводять години у салонах перед світськими раутами. Поговоріть зі своїм майстром про те, яка стрижка вам пасуватиме, буде стильною та легкою у догляді, бо щодня робити укладки по 2 години ви точно не будете.

4. Враховуйте свій спосіб життя.

Якщо ви знаєте, що не будете встигати зробити зачіску, тоді вам треба вибрати зачіску, яка виглядатиме чудово, навіть якщо ви просто висушите голову після миття.

вол1
5. Переконайтеся, що ви насправді готові до стрижки.

Гарно обдумайте свій образ, адже якщо ви зразу, без жодного плану, обріжете 12 сантиметрів волосся, то назад уже його не зможете повернути. Тому як кажуть у народі: " 7 разів відмірь і один раз обріж!"

Тож тепер ви знайте основні правила і будете мати ту стрижку, яка ідеально вам пасуватиме. А зрізане довге волосся від 30 сантиментів ви завжди можете продати Центру закупки натурального волосся!

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу