Телефонувати
Написати

5 причин, чому слід використовувати трояндову воду для волосся

14 липня 2021

Розкажемо як користуватися трояндовою водою для догляду за волоссям та що слід пам'яти під час користування цим засобом.

То як саме рожева вода приносить користь вашому волоссю?

№1. Рожева вода контролює жирність шкіри голови

Якщо у вас надмірно активні сальні залози і ваша шкіра голови утворює надлишкову кількість олії, яка робить волосся жирним. рH рожевої (трояндової) води ідеально підходить для живлення волосся та зменшує утворення шкірного сала.

2
№2. Рожева вода зменшує сухість

Якщо у вас кучеряве і сухе волосся, вам потрібно використовувати рожеву воду, щоб зволожити шкіру голови та заспокоїти її. Регідратація шкіри голови - це засіб, щоб природним чином позбутися проблеми від сухого і неслухняного волосся.

№3. Трояндова вода відновлює пошкоджене волосся

Якщо ви часто сушите волосся феном, випрямляєте або завиваєте його, то воно може легко втратити природний блиск та силу. Використання трояндової води для масажу шкіри голови покращує кровообіг, що в свою чергу омолоджує волосяні фолікули шкіри голови. Ви також можете сполоснути волосся рожевою водою після миття голови. Завдяки цьому ваше волосся буде виглядати блискучим та м'яким на дотик.

1
No4. Рожева вода покращує ріст волосся

Вітаміни A, B3, C та E, що містяться у трояндовій воді сприяють зростанню вашого волосся, живлячи шкіру голови та забезпечують швидкий та здоровий ріст волосся.

№5. Рожева вода зменшує утворення лупи

Замочіть насіння пажитника (меті) у рожевій воді на 4-5 годин і подрібніть його у пасту. Нанесіть отриману суміш на шкіру голови і залиште на 15-20 хвилин. Змийте маску м’яким шампунем і теплою водою.

Хоча, як відомо, рожева вода не викликає побічних ефектів або шкоди, перед використанням найкраще перевірити її на наявність алергії. Ви можете зробити це, спробувавши процедури спочатку на невеликій частині голови, щоб переконатися, що у вас дійсно немає алергії.

Важливі речі для досягнення найкращих результатів при використанні рожевої води для волосся:
  • Краще зупинити свій вибір на справжній рожевій воді, яка виготовляється за допомогою парової дистиляції.
  • Якщо ви намагаєтеся уникати хімічних речовин, зупиніть свій вибір на рожевій воді без парабенів, сірки та інших токсинів.
  • Майте на увазі, що чиста рожева вода має менший термін зберігання, ніж рожева вода, виготовлена ​​в лабораторії.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу