Телефонувати
Написати

6 найкращих ефірних олій для росту волосся щоб дорого його продати

20 листопада 2020

Ефірні олії є ефективним засобом для поліпшення росту та оздоровлення волосся.

Кожна ефірна олія має різноманітні властивості, які можуть принести користь нашому здоров’ю як фізично, так і емоційно. Але сьогодні ми поговоримо про 6 найкращих ефірних олій для росту волосся.

ефірна олія розмарину для волосся
Ефірна олія розмарину

Розмарин - чудовий вибір для росту волосся і товщини волосся, оскільки ефірна олія може відновлювати, стимулювати та регулювати клітини. Також масло розмарину нормалізує надмірну жирність волосся.

Як використовувати?

Змішайте 2–3 краплі ефірної олії розмарину у жмені з кокосовим або мигдальним маслом. Акуратно втирайте його в шкіру голови і залиште на декілька хвилин. Потім змийте суміш теплою водою з шампунем. Застосовувати двічі на тиждень.

ефірна олія кедру
Ефірна олія кедру

Ефірна олія кедрового дерева сприяє росту волосся, зменшує випадіння волосся, а також може допомогти при витонченні волосся. У дослідженні, опублікованому в JAMA Dermatology, було з'ясовано, що кедр разом із розмарином, чебрецем та лавандою - допомагає лікувати випадання волосся у тих, хто страждає алопецією.

Як використовувати

Змішайте дві краплі масла кедрового дерева з кокосовим маслом, і втирайте його в шкіру голови. Залиште суміш на 10-20 хвилин. Потім вимийте голову теплою водою з шампунем.

ефірна олія лаванди
Ефірна олія лаванди

Олія лаванди завдяки своєму спеціальному складу усуває пошкодження шкіри голови і є потужним засобом для поліпшення росту волосся.

Як використовувати

Змішайте три краплі лавандової олії з жменею мигдальним чи кокосовим маслом або по одній краплі накрапайте у свій шампунь. Ви можете використовувати такий бальзам декілька разів на тиждень.

офірна олія м'яти
Ефірна олія м’яти перцевої

Масло надає охолоджуючий ефект на шкіру та збільшує кровообіг, який стимулює волосяні цибулини до росту.

Як застосовувати

Змішайте одну краплю ефірної олії м’яти перцевої з жменею мигдалевого чи кокосового масла та масажними рухами нанесіть на шкіру голови. Важливо: Не залишайте суміш довше ніж на п’ять хвилин. Далі змийте суміш теплою водою і шампунем.  Застосовувати двічі на тиждень.

ефірна олія герані
Ефірна олія герані

Якщо ви хочете мати здорове волосся, вам потрібна здорова шкіра голови. Ефірна олія герані може регулювати сухість та вироблення шкірного сала. Для поліпшення росту волосся ключовим фактором є здорова шкіра голови. Оскільки герань врівноважує секрети навколо волосяних фолікулів, це ефективний засіб для росту волосся.

 

Як використовувати

Додайте одну краплю ефірної олії герані в невелику жменю шампуню, втирайте її в шкіру голови і змийте волосся, як зазвичай. Застосовувати декілька разів на тиждень.

ефірна олія чайного дерева
Ефірна олія чайного дерева

Олія чайного дерева чудово очищує шкіру голову. Ефірна олія чайного дерева покращує ріст волосся, оскільки відкриває засмічені фолікули волосся.

Як використовувати

Оскільки олія чайного дерева може спричинити подразнення шкіри, добре розбавте її. Змішайте до 15 крапель у своєму шампуні та використовуйте його як зазвичай.

Щоб ваше волосся було розкішним за ним потрібно доглядати протягом всього року, а особливо взимку та спекотного літа. Тож рекомендуємо вам статтю 6 порад щодо догляду за волоссям взимку

І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу