Телефонувати
Написати

6 причин чому солона морська вода корисна для волосся

7 червня 2021

Насправді, сіль історично використовувалася в медицині завдяки своїм цілющим властивостям і є життєво важливим мінералом для людського організму. Але ж яка її користь для волосся - давайте розберемось!

користь морської води для волосся
Користь морської води для волосся
  • Кристали солі у воді мають заспокійливі та відлущуючі властивості. Така властивість дуже корисна, якщо ви страждаєте від появи лупи.
  • У воді присутні такі вітаміни та мінерали, як магній, калій та селен, які є важливою складовою здоров'я волосся. Солона вода також вимиває з волосся такі шкідливі елементи, як ртуть.
  • Солона вода є чудовим відлущувачем, та стимулює кровотік в шкірі голови. Це ґарантує, що більше поживних речовин потрапляє до волосяних фолікулів, що призводить до оздоровлення та росту волосся.
  • Сіль має протигрибкові властивості і допомагає позбутися спричиненої ним лупи за рахунок зменшення вологи на шкірі голови.
  • Морська вода - це натуральний шампунь. Солона вода допомагає позбавити волосся жироності і надлишків шкірного сала. Це особливо корисно для людей з жирним від природи волоссям. Солона вода також допомагає видалити залишки шампуню та кондиціонера з волосся.
  • Морська вода має антибіотичну дію на шкіру голови, а також може використовуватися для лікування таких станів, як екзема та псоріаз. Сіль також надає лікувальну дію на порізи та садна.
користь морської води для волосся1
Запобіжні заходи для використання солоної води для волосся

Не рекомендується піддавати волосся впливу солоної води, якщо ви нещодавно пофарбували волосся чи зробили висвітлення або хімічну завивку. Оброблене волосся вже позбавлене поживних речовин і вологи, а солона вода ще більше пересушить волосся. Пофарбоване волосся також може почати тьмяніти при надмірному впливі солоної води. Ви можете обійти це, попередньо додавши живильну олію на волосся перед входом у воду. Олія захистить ваші пасма, дозволяючи шкірі голови отримувати користь від мінералів. Ви також можете використовувати зволожуючий крем або глибокий кондиціонер, щоб зберегти волосся зволоженим і м’яким.Важливо мити волосся після впливу солоної води. Тому що якщо сіль залишається у волоссі занадто довго, вона пересушує його. Якщо ви плануєте купання у морській воді, рекомендується спочатку використовувати крем для волосся, що містить SPF. Поки ви перебуваєте у воді, на ваше волосся впливає багато ультрафіолетових променів. Використання крему SPF на волоссі допомагає запобігти ультрафіолетовому пошкодженню.

Альтернатива морському курорту для волосся

Як варіант, змішайте три столові ложки морської солі з теплою водою і масажуйте нею шкіру голови протягом 6-8 хвилин. Після цього ретельно промийте волосся холодною водою.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу