Телефонувати
Написати

7 найкращих зачісок для літнього відпочинку

22 червня 2021

Ми зібрали найкращі пляжні зачіски для вас, щоб літо було по - справжньому стильним

Плануєте відпустку? Ви, мабуть, шукаєте милі зачіски, які будуть захищати волосся від сонця, вітру та солоної води. Незалежно від вашої довжини або типу волосся, сьогодні ви знайдете ідеальну для себе зачіску.

1
Коса - риб’ячий хвіст

Заплетене волосся - це чудовий спосіб забрати пасма з обличчі та уникнути сплутування. Коса - риб'ячий хвіст ідеально підходить для демонстрації тонів балаяжу.

2
Вузли Банту

Вузли банту - це захисна зачіска, яка робиться завдяки скручуванню волосся в маленькі тугі пучки. Зачіска точно захистить ваше волосся від заплутування. До речі, така зачіска була популярною у 90 роки і вже зараз також набуває популярності

3
Довгі коси Богині

Якщо ви любите розпускати волосся, але ненавидите зачищати вузли, спробуйте цю красиву зачіску з плетінням. Ця обов’язково захистить ваше волосся від вітру та хвиль.

4
Подвійні голландські булочки

Ось ще один кумедний поворот подвійних голландських косичок. Почніть плести коси знизу до верху. Діставшись до верху, скрутіть косички у дві вільні булочки. Якщо вам важко плести, ви можете пропустити плетіння коси і просто сформувати булочки.

5
Барвиста пов'язка на голову

Додайте зачісці яскравості за допомогою стильної пов'язки на голову. Це дуже просто, але водночас стильно. Така зачіска допоможе підібрати волосся назад, щоб воно не липло на обличчя і не завдавало дискомфорту.

6
Бічні коси

Незалежно від того, віддаєте ви перевагу хвісту або гульці, ви завжди можете додати до образу невеликі косичкі з боків, щоб надати образу загадковості. Така зачіска чудово демонструє природні переливи вашого волосся.

7
Подвійні голландські косички

Ці чарівні подвійні голландські коси можуть чудово виглядати на довгому або короткому волоссі . Ви можете заплести їх до кінця довжини, а можете зупинитися на половині і зробити невеликий хвостик.

Такі зачіски допоможуть вам почуватись впевнено та стильно на літньому відпочинку. Також такі зачіски допоможуть вам захисти волосся від впливу сонячнячних променів, солоної води та вітру. А здоров'я та краса волосся - це один з елементів впевненості у собі.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу