Телефонувати
Написати

9 цікавих фактів про волосся

24 серпня 2021

Сьогодні поговоримо про 10 цікавих фактів про волосся.

Волосся настільки дивовижне та унікальне, тому вивчення фактів про ваше волосся є дуже важливим! Тенденції стилю, стрижки та колір волосся переживають перехідні періоди і можуть бути надзвичайно унікальними. Незважаючи на всі ці відмінності, волосся кожної людини має багато спільного.

волосся

1. Середньостатистична людина всередньому має на голові 100 000 - 150 000 волосин.
2. В середньому людина втрачає 50-150волосинок на день. і Це вважається нормою. Тому якщо, під час миття ви бачити, що випадають декілька волосин, то хвилюватись не варто. Але, якщо у ваших руках лишається майже жменя волосся, то варто звернутись до лікаря і не займатись самолікуванням, адже це може свідчити про серйозні проблеми в організмі.
3. Волосся є другою за швидкістю росту тканиною в організмі після кісткового мозку.
4. Здорова волога волосина може розтягнутись ще на 30% від своєї довжини.
5. Нова волосина починає рости, як тільки її вищипують із фолікула.
6. У різний час 90% волосся росте, а інші 10% відпочивають. Тому ви можете іноді спостерігати у себе на голові волосся різної довжини.
7.Тривалість життя одного волосся - близько п’яти років.
8. Людська волосинка міцніше мідного дроту з таким же діаметром.
9. Волосся складається переважно з кератину, тієї самої речовини, що є у складі кінських копит, гриви та хвоста. Саме кератин дає нашому волоссю силу, густину та сприяє росту волосся.

Тож, як бачите наше волосся росте доволі швидко, а також при правильному догляді швидко відновлюється після пошкоджень. Якщо у вас зараз довге густе волосся і ви вирішити зробити стильну зачісту, то можете продати дорого волосся нашому Центру закупки волосся по всій Україні.

Наш Центр має багатий досвід у скупці волосся та пропонує високі ціни на купівлю ваших локонів. Тому, коли ви вирішили продати нам довге волосся, то можете бути впевнені у справедливій та прозорій співпраці з нами. Також наш Центр дарує вам безоплатну стрижку у будь - якому салоні Україні, якщо ви вирішили продати нам волосся.

Після того як ви вирішили дорого продати нам своє волосся, то абсолютно безкоштовно отримаєте стрижку - мрії!

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 30 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатись вартість