Телефонувати
Написати

Боремося з посіченими кінчиками щоб дорого продати густе довге волосся

20 березня 2021

Ви вважаєте, що ваше волосся виглядає тьмяним і неживим, коли воно нещодавно виглядало блискучим і здоровим? Ви відчуваєте, як з кожним днем волосся ще більше виснажується і пересихає?

Ну, тоді є ймовірність того, що у вас уже починають з’являтися посічені кінчики. Посічені кінчики не тільки позбавляють волосся блиску, вони також заважають росту волосся. Перш ніж говорити про важливість обрізання посічених кінчиків, давайте з’ясуємо, що спричиняє посіченості кінчиків. Ось що потрібно знати!

Перш ніж ми розберемося в тому, що викликає посіченість, давайте відповімо на більш важливе питання - що таке посічені кінці? Пасма волосся починають сіктись, коли кутикула волосся (зовнішня захисна оболонка) пошкоджується і починає стиратися. Це призводить до того, що ніжний внутрішній шар волосся стає оголеним та ослабленим та зневодненим, що, в свою чергу, веде до посіченості кінчиків.Чому потрібно обрізати посічені кінчики?

догляд за посіченими кінчиками

Окрім того, що ваше волосся виглядає тьмяним, пошкодженими і неживими, є маса причин, чому залишати посічені кінчики - це погана ідея. Ось декілька речей, про які потрібно пам’ятати:

  • Посічені кінчики не зникають самі по собі: посічені кінчики не склеяться магічним чином, коли ви починаєте кондиціонувати волосся або доглядати за ними. Насправді, чим довше ви відкладаєте обрізання пошкоджених кінчиків, тим більше кожен з них січеться на 2 або 3 частинки. Це, в свою чергу, серйозно заважає росту волосся.
  • Нерівномірна пігментація: колір посічених кінчиків зазвичай трохи світліший за ваш природний колір волосся. Це може зробити ваш загальний колір волосся знебарвленим і нерівномірним.
  • догляд за посіченим волоссям

    Незважаючи на те, що відрізати посічені кінчики досить легко, ви повинні знати, що вони є ознакою поганого самопочуття вашого волосся. Отже, найкраще почати уже зараз доглядати за волоссям і відновлювати його здоров’я, щоб у майбутньому не допустити розвитку посічених кінчиків. Саме тому у наші рубриці Поради ми підібрали прості та ефективні методи догляду за волоссям.


    І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу