Телефонувати
Написати

Чому жирніє волосся та як з цим боротись щоб дорого продати волосся

22 травня 2021

Сьогодні ми розповімо про те, чому у вас жирніє волосся та поділимось простими порадами щодо нормалізації жирового балансу шкіри голови.

Для більшості з нас жирне волосся - це доволі часта та актуальна проблема. Але наявність жирної шкіри голови само по собі не є чимось поганим, адже натуральні олії, насправді, захищають нашу шкіру голови від впливу навколишнього середовища. Звісно, кожна дівчина це розуміє, але якщо володарка тонкого чи прямого волосся, яке схильне до жирності, подивиться у дзкркало, то певно, дещо засалене волосся змусить нервувати (особливо, якщо потрібно терміново кудись іти) і про корисність натуральних олій у той момент мало думається.

чому жирніє волосся
Чому жирніє волосся?

Так само, як і на шкірі обличчя, сальні залози на голові виробляють олію - захисний бар’єр, що захищає шкіру від пересихання. І як у аипадку з обличчям, деякі люди просто схильні до вироблення більшої кількості шкірного сала. Кількість олії, яку виробляє шкіра голови, як правило, залежить від генетики. Якщо у вас завжди було жирне волосся, швидше за все, це генетично. Але якщо поява жироності - це ваша нещодавна проблема, то вона може бути пов’язана з продуктами, якими ви користуєтесь для догляду за волоссям.  До речі, жирність волосся може бути і сезоннм явищем: двічі на рік ви можете бути більш схильні до таких речей, як витончення, випадіння волосся, статика або жирність. У цьому випадку хвилюватись не варто. Таке явище має дрсить короткотривалий період.

Як позбутися жирності волосся?

Очевидна відповідь одна - мити волосся, але в ті дні, коли скористатись водою немає можливості, гарно підійде використання сухого шампуню. Однак, використовувати сухий шампунь потрібно лише тоді, коли вам потрібно лише разово негайно привести волосся в порядок. Пам’ятайте, що надмірне використання сухого шампуню може спровокувати ще більшу жирність волосся у довгостроковій перспективі. Сухий шампунь закупорює пори на шкірі голови.

жирність волосся
Найкращі шампуні для жирного волосся

Якщо жирна шкіра голови є новою проблемою, ви можете спробувати використовувати шампуні зі скрабуючим ефектом, щоб ретельно очистити забиті пори від шкірного сала та пилу.  Пам’ятайте: догляд за шкірою голови такий же важливий, як і догляд за кінчиками волосся. Саме здорова шкіра голови - запорука красивого волосся. Пошук правильного шампуню та кондиціонера має велике значення. Експерти рекомендують спробувати шампуні, які не містять парабенів та сульфатів, оскільки вони м’якше впливають на ваше волосся. Шукайте у складі шампунів такі інгредієнти, як олія чайного дерева, екстракт чебрецю та екстракт розмарину. Ці натуральні компоненти врівноважують продукування шкірного сала, допомагають детоксифікувати волосся та шкіру голови, додають волоссю блиску та роблять волосся м’яким і шовковистим.

гребінець для жирного волосся
Як запобігти жирності волосся?

Ретельне миття волосся, правильно підібраним шампунем та кондиціонером, використання трав’яних відварів з м’яти, чебрецю, череди, любистку, раз на місяць скрабування шкіри голови. Також як тільки волосся висохе рекомендується розчісувати його щіткою з натуральної щетини. Це дозволить різномірно розподілити олії з шкіри голови по всій довжині волосся.

 

І пам'ятайте: чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим впевненіше ви будете почуватись і зможете дорожче його продати! Вартість та умови продажу