Телефонувати
Написати

Чому з'явилась сухість волосся? Як вирішити цю проблему, щоб дорого продати своє довге волосся

31 грудня 2021

Сухість волосся розвивається, коли ваше волосся не отримує або не утримує достатньо вологи. Це зменшує його блиск і може зробити його пухнастим і тьмяним. Саме такий нездоровий стан може значно знизити вартість волосся, якщо ви вирішили дорого продати волосся

Ви маєте знати, що волосся складається з трьох шарів. Якщо ваше волосся здорове, натуральні олії у зовнішньому шарі допомагають захистити внутрішні шари. Вони також відбивають світло, завдяки чому ваше волосся виглядає блискучим. Коли ваше волосся сухе, зовнішній шар руйнується, через що воно виглядає тьмяним і нездоровим.

Причини сухості волосся

Різні фактори можуть спричинити сухість волосся, включаючи умови навколишнього середовища, звички догляду за волоссям та ваше фізичне здоров’я. Деякі з умов навколишнього середовища, які можуть викликати сухість волосся, включають: проживання в сухому жаркому кліматі, проведення багато часу на сонці або вітрі, часте купання в хлорованій або солоній воді.

Практика догляду за волоссям, яка часто сприяє сухому волоссю, включає:

 • занадто часто мити волосся
 • використання жорстких шампунів, кондиціонерів або засобів для укладання
 • фарбування або хімічна обробка волосся
 • регулярне сушіння волосся феном
 • користування електричними плойками, випрямлячами або бігуді
чому сухе волосся

У деяких випадках сухе волосся є результатом основної проблеми зі здоров’ям, яка впливає на здатність вашого волосся утримувати вологу. Приклади включають:

Нервова анорексія: розлад харчової поведінки, нервова анорексія може призвести до недоїдання. Це може викликати сухість і ламкість волосся, а також серйозні ускладнення.
Гіпопаратиреоз: якщо у вас гіпопаратиреоз, паращитовидна залоза на шиї виробляє занадто мало паратиреоїдного гормону, що знижує рівень кальцію в крові. Кальцій є ключовою живильною речовиною для здорового волосся, а також кісток, зубів та інших тканин.
Гіпотиреоз: ваша щитовидна залоза не виробляє достатню кількість гормонів щитовидної залози. Сухе та ламке волосся є одним із ранніх симптомів цього стану.
Синдром Менкеса: якщо у вас синдром Менкеса, рідкісне генетичне захворювання, ваші клітини не поглинають достатньо міді. Низьке поглинання міді впливає на здоров’я вашого волосся, викликаючи сухість.

Лікування сухого волосся

У багатьох випадках ви можете лікувати сухе волосся за допомогою простих змін способу життя. Ось кілька, які ви можете спробувати:

 • Уникайте щодня мити волосся шампунем.
 • Кондиціонуйте волосся кожен раз, коли ви його миєте.
 • Використовуйте шампунь і кондиціонер, які призначені для вашого типу волосся.
 • Використовуйте зволожуючі засоби для укладання.
 • Уникайте хімічних процедур для волосся.
 • Рідше сушіть волосся феном.
 • Уникайте праски, плойки та електричних роликів.

Щоденне миття голови може позбавити ваше волосся захисних масел і привести до сухості. Натомість спробуйте мити голову один або два рази на тиждень. Для додання блиску та м’якості ви також можете наносити на волосся олії або кондиціонери.

Також важливо захищати волосся від спеки та впливу сонця. Якщо ви живете в сухому кліматі, носіть головний убір, коли виходите на вулицю і уникайте тривалого перебування на сухому або вітряному чи морозному повітрі. Ви повинні захищати своє волосся від хлору та солоної води, одягаючи шапочку для купання під час купання в басейні чи морі.

Якщо ваше сухе волосся спричиняє основна медична проблема, ваш лікар може порекомендувати ліки або інші методи лікування для її усунення. Ваше волосся може покращитися після лікування основного захворювання. Порадьтеся зі своїм лікарем, щоб підібрати найкращий курс лікування для вас.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся