Телефонувати
Написати

Чи шкідливо спати з мокрим волоссям? І як це впливає на вартість волосся для продажу

2 січня 2022

Якщо спати з мокрим волоссям, ви можете захворіти, але не так, як ви думаєте. Давайте розбиратись.

Якщо ви вирішили дорого продати волосся, то маєте ретельно слідкувати за його станом та здоров'ям. Зокрема, ми багато чуємо що шкідливо спати з мокрим волоссям, адже така дія може завдати суттєвих пошкоджент структурі волосся і знизити ринкову вартість волосся. Але давайте сьогодні детальніше розберемось чи дійсно шкідливо спати з мокрим волоссям?

Ризики спати з мокрим волоссям

Немає потреби втрачати сон через те, що ваша мама розповіла вам про те, що ви захворієте, якщо будете спати з мокрим волоссям. Ризики захворіти є досить мінімальні, але є кілька, про які ви повинні знати, перш ніж думати, що можете щовечора лягати спати з мокрим волоссям.

Захворіти

Застуда, здається, є найпоширенішою проблемою, завдяки розповідям мам та бабусь, але вони помиляються щодо вологого волосся та застуди, за словами доктора Чірага Шаха, доктора медицини, сертифікованого лікаря швидкої допомоги та співзасновника Push Health , онлайн-платформи охорони здоров’я: «Немає жодних доказів того, що можна застудитися, лягаючи спати з мокрим волоссям», – сказав Шах. «Коли людина застуджується, це відбувається через зараження вірусом». Вірус проникає в організм через ніс, рот або очі і поширюється повітряно-крапельним шляхом, коли інфікована людина чхає, кашляє або говорить. Ви також можете підхопити його, доторкнувшись до забрудненої поверхні або при контакті з руками з інфікованою людиною.

Грибкові інфекції

Хоча сон з мокрим волоссям не призведе до застуди, але це підвищує ризик розвитку грибкової інфекції шкіри голови. Грибки, такі як Malassezia, можуть призвести до таких захворювань, як лупа або дерматит. Поряд з грибком, природним чином присутнім на шкірі голови, подушки також є розсадником грибка. Він процвітає в теплому середовищі, а вологі наволочка і подушка створюють ідеальне середовище для його розмноження. Щодо грибкової флори, знайденої на постільній білизні, було виявлено від 4 до 16 видів на кожну досліджену подушку. Сюди входить Aspergillus fumigatus , поширений вид грибка, що викликає важкі інфекції у людей з ослабленою імунною системою. Це також може погіршити симптоми астми.

Випадіння волосся

Сон з мокрим волоссям впливає на саме волосся. Поряд з тим, що ви неминуче прокинетеся з «вибухом на голові», ви також можете пошкодити своє волосся. Волосся найслабше, коли воно вологе. Основний ризик (крім косметичного) — це ламання волосся під час крутіння у ліжку протягом ночі. Якщо ви не можете не спати з мокрим волоссям, найкраще залишити його розпущеним, адже якщо волосся заплетене в косу або туго заправлене, що додає більше напруги волоссю.

Якщо вам доводиться спати з мокрим волоссям

Якщо повністю сушити волосся перед сном просто неможливо, ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб зробити спати з мокрим волоссям максимально безпечним.

Нанесіть кокосове масло на волосся

Кокосова олія захищає вологе волосся від ламкості. Кутикула волосся складається з лусочок, схожих на черепицю на даху. У вологому вигляді ваше волосся вбирає воду і набухає, змушуючи ці лусочки підніматися, що робить волосся вразливим до пошкоджень. Кокосове масло зменшує кількість води, що поглинається, тому волосся стає менш схильним до пошкоджень. Однак, це не рекомендується, якщо у вас себорейна екзема, оскільки кокосова олія може погіршити ситуацію.

Використовуйте кондиціонер

Кондиціонер допомагає ущільнити кутикулу волосся, зменшити тертя та полегшить розчісування волосся.мокре волосся

Якомога більше сушіть і розчісуйте волосся

Якщо ви можете швидко висушитися феном (при низькій температурі) або можете прийняти душ на кілька годин раніше, щоб волосся трохи висохнуло природнім шляхом, - зробіть це. Чим менше води у вашому волоссі, тим краще мінімізувати пошкодження. Обов’язково м’яко розплутайте волосся перед сном, щоб уникнути додаткового навантаження на волосся.

Використовуйте шовкову наволочку

Є деякі докази того, що спати на шовковій наволочці краще для шкіри, оскільки вона менше сушить і зменшує тертя волосся.

Лягати спати з мокрим волоссям може бути погано для вас, але не так, як вас попереджала бабуся чи мама. В ідеалі ви повинні лягати спати з повністю сухим волоссям, щоб зменшити ризик грибкових інфекцій і ламкості волосся. Сон з мокрим волоссям також може призвести до більшого сплутування та «вибуху на голові». Якщо ви не можете уникнути спання з мокрим волоссям, ви можете звести до мінімуму потенційно шкідливе тертя за допомогою кількох простих змін у вашій ванній і перед сном.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся