Телефонувати
Написати

Де, як і кому продати довге волосся в Україні

22 листопада 2021

Ви - володарка довго волосся від 40 сантиметрів і зараз шукаєте надійну компанія, якій можна дорого продати волосся? Вітаємо! Ви потрапили на правильну сторінку. Нижче розкажемо про умови та переваги роботи з нашим Центром.

густе волосся для продажу

Коли ви віришуєте продати своє довге волосся, то важливо обрати надійну компанію, яка професійно оцінить ваше волосся та запропонує найкращу ціну за ваші довгі локони. Наш Центр закупки натурального волосся на працює на ринку купівлі - продажу волосся уже понад 5 років та має сотні позитивних відгуків від панянок, які уже співпрацювали з нашим центром. Ми маємо програму лояльності для наших клієнтів та гнучкі умови доставки та оплати за продаж волосся. Також наш Центр закупки натурального волосся працює на всій території України та пропонує високу ціну за натуральне довге густе волосся від 40 сантиметрів.

Яка процедура оцінки волосся, умови продажу, відправки волосся і отримання грошей у нашому Центрі закупки натурального волосся?

Спочатку ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери. Обов'язково надсилайте фото повної довжини волосся на фоні сантиметрової стрічки, а також зробіть фото зблизька, для того, щоб ми змогли оцінити структуру та стан вашого волосся. Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

За скільки можна продати довге густе волосся?

Оплата за продаж волосся зазвичай починається приблизно з 2000 гривень за 100 грам волосся (довжина волосся від 40 сантиметрів). Вага вашого волосся також має значення, адже саме густі пасма користуються більшим попитом, ніж тонке волосся. Тому володарки густого волосся завжди отримають більше. Уникайте також каскадних стрижок волосся, якщо плануєте продати волосся дорого. Більшість покупців хочуть від вас волосся однакової довжини, але варто час від часу підстригати волосся, щоб не сіклись кінчики. Також регулярне підстригання кінчиків дозволяє зміцнити ваше волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, зверніться до нашого Центру. Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру закупки натурального волосся за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся