Телефонувати
Написати

Дізнайтесь як дорого продати волосся в Україні

15 жовтня 2021

Вам цікаво дізнатися більше про продаж волосся? Годі зволікати! Давайте розбиратись!

Навіщо продавати волосся?

Люди купують волосся з ряду причин. Хтось любить нарощувати волосся або робити плетіння чи робити експерименти з волоссям. Також натуральне волосся дуже потрібне для виготовлення перук для людей, які проходять променеву та хіміотерапію. Якою б не була причина, продаж волосся може допомогти комусь іншому і одночасно ви отримаєте додаткові гроші.

продати волосся в Україні
Скільки можна заробити продаючи волосся

Сума, за яку ви можете продати своє волосся в Україні, залежить від вашого типу волосся та поточної ситуації на ринку. Рідкісні кольори - наприклад, рудий та натуральний блонд - коштують дорожче, ніж більш поширені кольори, наприклад, відтінки коричневого. Крім того, чим довше та густіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. До того ж, волосся, яке не було термічно та хімічно укладене та не фарбоване волосся завжди буде високо цінуватись.

Корисні поради щодо продажу волосся

Найголовніше, що ви повинні зробити під час спілкування з покупцем вашого волосся - це надіслати багато чітких фотографій, на яких детально видно ваше волосся. Ви повинні переконатися, що колір волосся добре відображається на фотографіях і покупець не буде обманутий. Зробіть ще кілька ширококутних знімків, щоб показати довжину, і кілька крупних планів, щоб краще передати природні відблиски та текстуру вашого волосся. Також надайте покупцю волосся таку інформацію:

  • Вкажіть довжину вашого волосся, яку ви будете продавати (нашому Центру ви можете продати довге волосся від 40 сантиметрів).
  • Опишіть текстуру та природний стиль вашого волосся (тонке, густе, пряме, кучеряве тощо).
  • Опишіть свої звички миття - як часто ви миєте волосся, який шампунь ви використовуєте та ваші методи кондиціонування волосся.
  • Чесно скажіть, чи використовуєте засоби для укладання волосся або чи коли - небудь фарбували волосся.
  • Вкажіть чи ви курите або вживаєте алкоголь - це важливо для багатьох покупців волосся.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся