Телефонувати
Написати

Для чого купують волосся? Та як дорого продати волосся?

5 червня 2021

Мабуть перед продажем волосся ви часто задаєте собі це питання. Сьогодні у статті ми розкажемо, яку насправді, важливу справу Ви робити, коли вирішуєте продати волосся.

Волосся застосовується у багатьох сферах: від косметичної індустрії до хімічної промисловості. І нижче ми розажемо про декілька найбільш поширених напрямів використання людського волосся.

перуки
Виготовлення перуки

Це досить очевидно, але щороку ваше продане волосся допомагає тисячам людей справлятися з проблемою випадіння волосся. Перука з натурального волосся виглядає природно і неймовірно довговічна. Більшість проданого волосся йде саме на виготовлення перук.

Тестування косметичних засобів

Коли косметичні хіміки розробляють нові та удосконалюють існуючі засоби догляду для волосся, то їм потрібно перевірити ефективність цих засобів на реальній дії, тобто на справжньому волоссі перед тим як запускати засіб у серійне виробництво. Також деякі компанії - виробники фарб для волосся можуть використовувати натуральне волосся різних кольорів для того, щоб робити каталоги як їх бренд фарби лягає на натуральне волосся

Аграрний бізнес

Волосся вплітають у спеціальні килимки - субстати, які допомагають захистити коріння рослини від негоди та комах. Погодьтеся, іноді купуючи, наприклад листя салату з коріння, ви могли помічати н кореневий системі декілька волосинок. От тепер ви знаєте про їх походжння.

Очищення розливів нафти

Кілька років тому NASA випробовувало техніку використання людського волосся для очищення розливів океанічної нафти. У ході дослідження було з'ясовано, що 11339.81кілограмів волосся в нейлонових мішках - фільтрах може бути достатнім для адсорбції 643520 літрів пролитої нафти. Попередні випробування показують, що 3.785 літрів нафти можна адсорбувати менш ніж за дві хвилини методом Маккрорі. Щоправда, чи користуються екологи цим методом достеменно невідомо.

Медичне застосування

Саме так, продаючи чи жертвуючи ваше волосся Ви допомагаєте людям, які втратили волосся у наслідок променевої чи хіміотерапії. Спеціальні компанії чи майстри - волонтери виготовляють для таких паціентів перуки, щоб вони могли почуватись впевнено і не турбувались про тимчасову втрату волосся.

Тобто, продаючи волосся ви робите великий вклад у функціонування багатьох сфер життя. Але як же продати волосся максимально дорого? Даємо на останок декілька цінних порад.

русяве волосся

Якість волосся є важливим фактором. Особливо цінується волосся, яке не проходило жодних хімічних процедур чи фарбування.Однак останнім часом на ринку спостерігається посилення попиту на волосся людей з європейським генотипом. На думку експертів, важко віднайти природне світле натуральне волосся дорослої людини і тому такий тип завжди матиме вищу ціну. Світле волосся може коштувати втричі дорожче, ніж темне.

Якщо ви хочете дорого продати волосся, то повинні приділяти достатньо часу, доглядаючи за ним, також важливо правильно і збалансовано харчуватись для того, щоб волосся було густим, міцним та блискучим. У нашій рубриці «Поради по догляду за волоссям» ми зібрали найбільш дієві методи догляду за різними типами волосся.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу