Телефонувати
Написати

Дорого продати волосся в Україні для допомоги ЗСУ

27 червня 2022

Якщо ви давно мріяли змінити стиль своєї зачіски, а виручені від продажу волосся передати на потреби ЗСУ, то зараз саме час! Усі деталі та покрокова інструкція у нашій статті.

Як продати волосся на потреби ЗСУ?

Ви уже, мабуть, бачили чимало публікацій та відеорепортажів про те, як дітки та дорослі віддають, зароблені від продажу волосся кошти, на потреби Збройних Сил України. Ви також можете долучитись до цієї чудової інніціативи, а Центр закупки натурального волосся вам у цьому допоможе

Яка процедура продажу волосся?

Насправді, нічого складного немає. Не витрачаючі ні копійки, ви отримуєте пристойні гроші за ваше волосся. Отож. алгоритм співпраці з Центром закупки натурального волосся простий, прозорий та зрозумілий.

  1. Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери (див. Контактна інформація)
  2. Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).
  3. Отримавши кошти від продажу волосся, ви можете перерахувати їх в один з благодійних фондів чи у волонтерські організації.
Продаю волосся - Допомагаю ЗСУ

Скільки можна отримати (заробити) від продажу волосся?

Вартість волосся напряму залежить від його стану, довжини та густини. Центр закупки натурального волосся пропонує такі ціни купівлі волосся:

  • Ціна 100 грам волосся від 2000грн.
  • Ціна 1 кілограма волосся від 60000грн.

Також для вашої зручності ми зробили добірку "Найпоширеніші питання перед продажем волосся"


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся на потреби ЗСУ, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся