Телефонувати
Написати

Дорого продати волосся в Україні: натуральні методи для покращення росту волосся

5 лютого 2022

Існує безліч домашніх засобів, які люди використовують, щоб спробувати відростити своє волосся. Однак важливо пам’ятати, що дослідження на підтвердження таких методів не завжи є доведеними. Існує багато поширених міфів про підходи до способу життя або засоби захисту, які можуть допомогти відростити волосся. Сьогодні ми розглянемо що працює, а що ні.

Догляд за волоссям

Існують деякі помилкові уявлення про те, чи сприяє догляд за волоссям випаданню та росту волосся. Наприклад, занадто часте миття волосся не викликає його випадінню. Сушіння волосся феном може призвести до випадання волосся, оскільки гаряче повітря може пошкодити, спалити або переушити наше волосся, але це пошкоджене волосся відросте знову.

Фарба для волосся є ще однією причиною тимчасового випадіння волосся. Адже більшість засобів для фарбування волосся містять хімічні речовини, які можуть пошкодити структуру волосся та призвести до його випадіння.

Надмірне та енергійне розчісування волосся може призвести до травми, що веде до випадіння волосся, а деякі зачіски, такі як тугі джгути, хвостики або гульки, можуть спричинити випадіння волосся, оскільки такі зачіски перетягують та дуже розтягують волосся. Засоби по догляду за волоссям, такі як гель, мус або лак для волосся, не викликають випадіння волосся.

Масаж шкіри голови

Дослідження, проведене в Японії показало, що масаж шкіри голови може збільшити товщину волосся. Чоловіки, які брали участь у дослідженні, робили регулярний масаж голови протягом 24-тижневого періоду, і хоча швидкість росту волосся не покращувалася, але товщина волосся значно покращилася. Дослідники вважають, що це може бути пов’язано зі збільшенням кровотоку в шкірі голови та безпосередньою стимуляцією клітин.

довге волосся

Харчування для росту волосся

Хоча на випадання волосся може вплинути дефіцит поживних речовин, точні зв’язки між режимом харчування та випаданням волосся складні:

Залізо: дефіцит заліза є найпоширенішим дефіцитом поживних речовин у світі і є відомою причиною втрати волосся. Жінки, які переживають перименопаузу та менопаузу, піддаються ризику дефіциту заліза, як і вегани, вегетаріанці та люди з певними захворюваннями, такими як целіакія. У дослідженні на мишах усунення дефіциту заліза також призводить до відновлення росту волосся.
Цинк: Дефіцит цинку має прямий зв'язок з ламким волоссям. Підвищення рівня цинку може покращити ріст волосся. Однак дослідники не знають, чи допоможуть добавки цинку людям без діагностованого дефіциту цинку.
Жирні кислоти: дефіцит незамінних жирних кислот може призвести до випадання волосся на шкірі голови та брів.Важливо пам’ятати, що немає досліджень щодо ролі добавок. Дослідники не знають, чи попереджають добавки випадання волосся у людей, які не мають дефіциту поживних речовин.
Насправді, надмірне вживання деяких речовин, таких як вітамін А, вітамін Е і селен, може призвести до втрати волосся.

Профілактика випаління волосся щоб зберегти густі локони для продажу

Оскільки втрата волосся у жінок може бути і генетичним проявом, його не завжди можна запобігти. Однак є кроки, які жінка може зробити, щоб зберегти волосся якомога здоровішим, щоб запобігти ламкості та пошкодженню та дорого продати густе довге волосся.
Зверніть увагу на наступні поради по догляду за волоссям:

  • Обмежте процедури, які можуть призвести до пошкодження волосся, такі як завивка, випрямлення та нарощування волосся.
  • Вживайте їжу, багату білком, необхідними вітамінами та залізом.
  • Захистіть волосся від пошкодження сонцем, надягаючи головний убір.
  • Уникайте розчісування волосся, коли воно вологе і ламке. Замість цього використовуйте гребінець з широкими зубцями або пальці.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся