Телефонувати
Написати

Історія купівлі та продажу волосся. Де зараз вигідно продати волосся в Україні

11 лютого 2022

Якщо ви думаєте, що пік популярності на продаж волосся припадає на наш час, то ви помиляєтесь. Сьогодні розплутуємо загадку історії початку відносин купівлі - продажу волосся. То ж як жінки продавали своє довге волосся у різні часи?

Франція, 1840 рік. Продаж волосся у французьких містах і селах майже завжди проходив у формі публічних аукціонів. Посеред базарної площі споруджувалась платформа, на яку по черзі піднімались молоді дівчата, а аукціоніст вихваляв свій товар і оцінює ставки. Один покупець волосся пропонує декілька шовкових хусток, інший покупець волосся – десяток метрів ситцю, третій покупець волосся – чудові чоботи на високих підборах і так далі. Нарешті довге волосся дівчини продають тому, хто запропонував найвищу ціну, і дівчина сідає на крісло, і її стрижуть на місці. Іноді батьки довговолосої дівчини самі продавали волосся за пляшкою вина чи кухлем сидру.

На Піренеях був ринок людського волосся, який проходив щоп’ятниці. Велика кількість волосся було потрібно для виготовлення шиньонів у Європі та Сполучених Штатах. Основна частина волосся постачалась з Швейцарії, Німеччини та Франції, менші поставки людського волосся надходили з Італії, Швеції та тодішньої Російської імперії.

історія продажу волосся

Насправді густе та довге людське волосся завжди було складно знайти не тільки тому, що жінки не хотіли його продати, а й тому, що волосся росте дуже повільно. Для здобуття пристойної довжини волосся потрібно щонайменше два роки, а для справді цінних довжин до 30-40 см потрібно щонайменше чотири роки. Довге волосся вимагає терпіння як від жінок, так і від покупців волосся. Щоб купити довге волосся покупці волосся 19-го століття часто пропонували жінкам передоплату за волосся, яке вони відрощували три-чотири роки.

Початок Першої світової війни ознаменував кінець моди серед жінок на носіння довгого волосся та розкішних зачісок. Європейські пріоритети почали змінюватися, оскільки люди згуртувалися до військової служби. У Британії жінки, які приєдналися до сухопутної армії, почали вибирати більш практичний і порівняно легкий у догляді боб.

Пройшли роки і сьогодні купівля та продаж довгого та густого волосся знову процвітає. Це зумоалено ​​модою на нарощування та різноманітні перуки з натурального волосся, завдяки яким з легкістю можна змінити свій стиль та образ.

Якщо ви читаєте цю статтю і є володаркою довгого густого волосся, то ви можете продати волосся надійному покупцю поволосся - Центру закупки натурального волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся