Телефонувати
Написати

Кому продати волосся в Україні?

20 травня 2023

Продати волосся від 40 сантиментрів ви можете нашому Центру закупки натурального волосся. Деталі сьогодні у статті.

Кому продати довге волосся?

Жінки та чоловіки продають волосся з різних причин: фінансових, благодійних, ну або ж просто з цікавості і як додатковий заробіток. Своє довге натуральне волосся від 40 сантиментрів ви можете продати нашому Центру закупки натурального волосся. Нижче коротка інформація про те, яке волосся ми купуємо.

Вимоги до продажу волосся

  • Ваше волосся має бути від 40 сантиментрів (важлива та обов'язкова умова).
  • Ваше волосся має бути натуральним: не фарбованим, без хімічних завивок, кератинних процедур).
  • Ваше волосся повинно бути в хорошому стані: подбайте про своє волосся, щоб воно було здоровим і доглянутим. Регулярне миття, зволоження і захист від пошкоджень можуть допомогти зберегти його в ідеальному вигляді. А як ви вже знаєте: чим доглянутіше волосся - тим дорожче ви можете його продати.

Яка ціна волосся 40 сантиметрів?

Ціна, яку пропонує наш Центр закупки натурально волосся, за волосся від 40 сантиметрів залежить від його стану доглянутості. Після діагностики вашого волосся за детальними фото та відео, наші менеджери озвучують вам ціну, за яку ви можете продати нам своє довге волосся. Але, нижче ми наведемо для розуміння ціни, на волосся.

  • За продаж 100 грам волосся ви можете отримати від 2000 гривень.
  • якщо ви продаєте 1 кг волосся, то за нього можете отримати від 60000 гривеь.

Процес купівлі - продажу волосся

Найперше ви телефонуєте і спілкуєтесь з нашим менеджером. Далі проводиться попередня оцінка вашого волосся і озвучується попередня вартість та обговорюються умови доставки і способи оплати за ваше волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатись вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30