Телефонувати
Написати

Користь ефірного масла іланг-ілангу для здоров'я волосся

29 травня 2021

Ефірна олія іланг ілангу - чудовий інгредієнт для догляду за волоссям. Використання цієї цілющої олії почалось у вікторіанській епосі. В Англії ефірну олію іланг ілангу застосовували як природний засіб для росту волосся.

Що таке іланг-іланг?

Дерево Канадона Одоната (загальновідоме як Дерево Канага) - тропічне дерево, яке походить з Індонезії, Малайзії та Філіппін. Дерево Канага дає чудові жовто-зелені квіти, відомі як квіти «іланг-іланг» (вимовляється як Ee-lang Ee-lang). Квіти іланг ілангу відомі своїм характерним ароматом і ,зазвичай, використовуються в парфумерній промисловості. Chanel No. 5 - найвідоміший парфум, в якому використовуються квіти іланг-іланг. Ефірна олія іланг-ілангу добувається шляхом перегонки парою цілої квітки. Олія корисна для вирішення таких проблем, як вугрі , випадання волосся,нервові розлади та стрес.

іланг іланг
Переваги ефірної олії іланг-іланг для волосся

Лікує випадіння волосся

Ефірна олія іланг-ілангу - ефективний природний засіб для зменшення випадіння волосся, спричиненого стресом та облисінням. Це природний спосіб лікування витонченогоо та ослабленого волосся.

Натуральний кондиціонер

Коли шкірою голови виробляється недостатня кількість шкірного сало, шкіра голови стає сухою, а волосся стає тонким і ламким. Отже, для людей із сухим волоссям ефірну олію іланг-ілангу можна використовувати як природний кондиціонуючий засіб. Він стимулює роботу сальних залоз і збільшує вироблення шкірного сала, що підтримує волосся здоровими та надає зволоження. Регулярне використання олії іланг-ілангу також запобігає посіченню кінчиків. Ви можете спробувати додати кілька крапель ефірної олії іланг-ілангу в шампунь, який щодня використовуєте для миття волосся.

Ефірна олія іланг - ілангу зменшує стрес

Як ви вже знаєте, стрес є головним фактором випадіння волосся. Більшість із нас живе напруженим життям через роботу, сім’ю. Серед ефірної олії іланг-ілангу - використання її як заспокійливий засіб, що використовується в ароматерапії для зняття стресу та розслаблення людини. Заспокійливий аромат олії діє ейфорично на нервову систему, зменшує тривогу, напругу, страх. Така урівноваженість нервової системи дозволяє зберегти волосся здоровим.

іланг іланг масло
Як використовувати ефірну олію іланг-ілангу?

Лікування волосся гарячою ефірною олією

Нагрійте три столові ложки оливкової олії і змішайте з п’ятьма краплями олії іланг-ілангу. Нанесіть суміш на волосся і шкіру голови. Оберніть голову рушником і тримайте так протягом 30 хвилин. Тепле середовище, створене всередині рушника, допоможе олії проникнути у волосяні фолікули. Ця процедура сприяє росту та розвитку волосся та зменшує його випадіння. Для досягнення найкращих результатів процедуру слід повторювати щотижня.

Добавка до засобів догляду

Додайте кілька крапель олії іланг-ілангу в пляшку шампуню або кондиціонера і використовуйте його, як зазвичай. Це простий спосіб покращити режим догляду за волоссям.

Як тонік для волосся

У розпилювач додайте кілька крапель олії іланг-ілангу в теплу воду. Цей освіжаючий тонік можна використовувати будь-коли протягом дня.

іланг іланг здоров'я волосся

І пам'ятайте: чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим впевненіше ви будете почуватись і зможете дорожче його продати! Вартість та умови продажу