Телефонувати
Написати

Користь хни для волосся

7 березня 2021

Хна призначена не тільки для фарбування сивого волосся. Використання хни робить ваше волосся міцним, об’ємним і блискучим. Давайте розберемось, чому нанесення хни корисно для вашого волосся.

Хна - одна з найпопулярніших косметичних трав в Індії та у деяких тропічних країнах, яка відома своїм охолоджуючим ефектами. Багато років хну використовували. щоб зробити волосся блискучим, здоровим та м’яким. 

Хна для здоров’я волосся
хна волосся

Застосовуйте стандартний пакетик хни двічі на місяць, щоб зробити волосся здоровими, блискучими та об’ємними. Хна відновлює кислотно-лужний баланс шкіри голови, не впливаючи на природний баланс вашого волосся.

 

Проваріть пакет хни з водою на тихому вогні (можна і на водяній бані) протягом двох годин, дайте трішки охолонути і нанесіть на волосся, включаючи шкіру голови, для досягнення найкращих результатів.

хна для здоров'я волосся
Хна кондиціонує волосся

Хна - дуже хороший кондиціонер для волосся. Хна покриває кожну волосинку і створює захисний шар, який захищає пасма від пошкодження. Регулярне використання хни робить ваше волосся густим і міцним, затримуючи необхідну кількість вологу у волоссі.

 
Хна натуральна фарба для зафарбовування сивини.

Хна не містить хімічних речовин, які забирають вологу з волосся, що робить його пошкодженим і тьмяним. Таку натуральну фарбу можна купити у будь-якому косметичному магазині за прийнятною ціною.

хна для волосся
Хна - ефективно лікує лупу

Замочіть одну-дві чайні ложки насіння пажитника на ніч у воді і розітріть його вранці. Нагрійте трохи гірчичного масла і додайте кілька листочків хни. Дайте суміші охолонути і додайте в олію отриману пасту пажитника. Можна процідити масляну суміш, щоб позбутися грубих частинок і нанесіть на шкіру голови за годину до миття шампунем.

В Україні хна доволі доступний натуральний компонент, тому чому б не спробувати реанімувати волосся перевіреною століттями рослиною!


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу