Телефонувати
Написати

Літня свіжість м'яти для здоров'я і краси волосся щоб дорого його продати

12 червня 2021

М’ятна ефірна олія - ​​це найпоширеніший вид олії м’яти, який можна придбати. Його можна використовувати для здоров’я, краси та очищення волосся

Навіщо використовувати м’ятну олію для волосся?

Деякі люди використовують олію м’яти перцевої як частину свого режиму догляду за волоссям. Аромат м'ятної олії приємний і популярний у шампунях, кремах для шкіри та інших продуктах. Олія м'яти перцевої може допомогти при сухості, свербінні або інших проблемах шкіри голови. Переваги ефірної олії м’яти перцевої можна описати як:

3
  • має протимікробну дію,
  • має знеболюючий ефект,
  • судинорозширювальний (і судинозвужувальний) ефект,
  • використовується як протизапальний засіб для шкіри голови.

Багато жінок використовують олію м'яти у комплексі лікування випадіння волосся. Адже ментол, що міститься в ефірній олії м’яти перцевої є судинорозширювальним засобом, а судинорозширювальні засоби покращують кровотік у шкірі голови. У багатьох випадках (наприклад, при облисінні у жінок) випадіння волосся відбувається через недостатній приплив крові до волосяних фолікулів. Збільшення кровообігу за допомогою судинорозширювального засобу, такого як м’ята перцева, може потенційно покращити ріст волосся та запобігти втраті волосся.

1
Чи підтверджують наукові дослідження використання олії м'яти при випадінні волосся?

Ефірні олії використовувались тисячоліттями. Тим не менш, недавнє дослідження на мишах (проводилось у 2014 році) показало, що ефірна олія м’яти перцевої може дати багато перспектив для росту волосся. Дослідники помітили, що волосся росте швидше і стає більш товщим, а приплив крові до волосяних фолікулів збільшується. Дослідження відкриває двері для вивчення переваг ефірної олії м’яти перцевої для покращення росту людського волосся.

Як ви використовувати м’ятну олію у комплексі лікування випадіння волосся?

Є кілька способів використовувати олію м’яти на волоссі, щоб спробувати запобігти його втраті. Перший - це прямий масаж шкіри голови. Додайте пару крапель олії м'яти приблизно в одну столову ложку улюбленого масажного масла для шкіри голови. Якщо у вас немає олії для масажу, ви можете використовувати олію кокоса та жожоба або олію ши. Масажними рухами втріть отриману олійну суміш в шкіру голови. Ви можете відчути відчути незначне пощипування (власне, церез використання олії м'яти). Залиште таку маску на 15-20 хвилин, а потім ретельно вимийте волосся шампунем. Якщо відчуваєте сильне печіння голови, збільшість дозу лсновних олій, щоб збалансувати ефект, або негайно вимийте шкіру голови шампунем, не чекаючи 15 хвилин.

Ви також можете додати олію м’яти перцевої прямо в пляшки з шампунем і кондиціонером. Не додавайте занадто багато. Рекомендується приблизно п’ять крапель на пляшку шампуню або кондиціонера. Зверніть увагу, що продукти із запахом м’яти перцевої не дадуть однакових результатів. Ці продукти, ймовірно, не містять ефірної олії. Тому ретельно обирайте засоби догляду, що місять ефірну олію м'яти.

2
Що слід знати перед використанням ефірної олії м'яти перцевої

Нерозбавлені ефірні олії м’яти перцевої можуть викликати відчуття печіння на шкірі. Завжди розбавляйте олію основною олією: кокосовою, мигдальною чи жожоба, щоб захистити шкіру. Уникайте потрапляння ефірної олії в очі. Уникайте також використання ефірних олій для немовлят та дітей. Перевіряйте усі етикетки, коли купуєте будь - які ефірні олії. Переконайтеся, що вони є прийнятними для контакту зі шкірою. Не використовуйте дифузійну олію, зігріваючу олію або екстракт, не призначений для контакту зі шкірою.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу