Телефонувати
Написати

Новорічні зачіски. 5 простих ідей новорічних зачісок

31 грудня 2020

5 образів, які зроблять ваш новорічний образ романтичним, легким та стильним та не займуть багато часу.

1 гулька
Акуратний пучок для волосся

Розчещіть волосся. Зробіть низький хвостик. Закрутіть акуратний пучок, закріпіть його прозорою гумкою і завершіть вишуканими перламутровими аксесуарами. О, і не забувайте про лак для волосся, який зафіксує зачіску та захистить від електризації.

французька коса
Французька косичка
 

Французька коса дозволяє перетворити класичний стиль коси на щось кокетливе та елегантне. Починаючи ближче до маківки голови, розділіть невелику ділянку волосся біля чола на три частини (як типова коса) та зав’яжіть зверху шовковий шалик. Коли ви заплітаєте косу, кожен раз вплітайте невелике пасмо волосся до бічного пасма, яке ви перетинаєте через середнє. Продовжуйте це робити поки не дійдете до потилиці. Відтак закінчіть плетыння класичною технікою коси.

пучок з бантиком
Класичний пучок з бантиком

Зачіска доволі проста, але надає вашому образу романтичності. Класичний пучок ніколи не втрачає актуальності, А якщо зробити його дещо об’ємним, то бездоганний стиль вам забезпечено. Як зробити класичний об'ємний пучок ви можете переглянути у цьому відео.

високий хвіст
Високий кінський хвіст

Довершений стиль. Підкреслює елегантність та вишуканість. Тугенько стягніть волосся та зав’яжіть високий хвіст. Резинку обкрутіть волоссям та зафіксуйте пасмо шпилькою. Зверху волосся можете збризнути лаком чи зафіксувати гелем.

романтичний бантик для волосся
Романтичний бантик

На створення романтичного бантику потрібно лише дві хвилини. Просто скрутіть два пасма волосся з кожного боку і закріпіть прозорою гумкою. Завершіть це бантиком за кольором вашого вбрання, та відчуйте легкість та романтичність власного образу.


Рекомендуємо вам також статтю 6 порад щодо догляду за волоссям взимку


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу