Телефонувати
Написати

Осінній догляд за волоссям, щоб дорого продати волосся

24 жовтня 2021

Якщо ви вирішили дорого продати своє волосся, то завжди маєте дотримуватись порад для догляду за волоссям, адже саме здорове, густе та блискуче волосся завжди оцінюється дорожче.

Дайте своєму хвостику відпочити

Це мила і швидка зачіска чудово підходить для спекотних літніх днів, але хвостик викликає ламкість волосся та стрес для шкіри голови. Носіть восени волосся переважно розпущеним або м’яко заколеним. І навіть якщо ви носите хвіст кілька разів на тиждень, ніколи не лягайте з ним спати.

осінній догляд за волоссям
Обрізайте кінчики

Не дивлячись ні на що, ви повинні стригтися, щоб позбавитись від посіченості кінчиків кожні 8-12 тижнів. За літо ваше волосся добрече пошкодилось (сонячні промені, спека, морська вода). І чим довше ваше волосся, тим більше воно схильно до ламкості.

Зволожуйте волосся

Важливо використовувати зволожуючи маски, які додадуть волоссю здорового блиску і захістять кінчики від посіченості. Раз на два тижні використовуйте глибокий кондиціонуючий засіб для боротьби зі статикою та сплутуванням, які винікають під час носіння шапок та шарфів. Всього 10 хвилин кілька разів на тиждень – це все, що вам потрібно для підтримки здоров’я волосся.

Використовуйте засоби захисту під час укладки волосся

Використання термічних інструментів для укладки волосся викликає різного роду пошкодження, особливо в холодні місяці року. Отже, вам варто додати кілька захисних засобів (спрей, сироватку або крем) у свій осінньо-зимовий арсенал краси. І перш ніж взяти фен або плойку, нанесіть на вологі пасма захисний засіб, щоб запобігти ламкості волосся.

Купіть новий шампунь і кондиціонер

Обов’язково використовуйте якісний шампунь, який змиває з волосся та шкіри голови бруд з навколишнього середовища, як-от пил та смог, але, при цьому не позбавляє волосся натуральних масел і ліпідів.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся