Телефонувати
Написати

Перукар Бекхем та Лонгорії назвав п'ять поширених помилок, які псують волосся

26 жовтня 2020
У перукаря Джейсона Коллиера вражаючий список клієнтів, в який входять Вікторія Бекхэм, Єва Лонгория, Сэйди Фрост і Хелен Маккрори. Він точно знає, як зробити ідеальне укладання. А для британського видання Harper's Bazaar Джейсон склав гід по найпоширеніших помилках, які він помічає у бьюти-блогах.Парикмахер Бекхэм и Лонгории назвал пять распространенных ошибок, которые портят волосы
Перша помилка: надто багато засобів для укладання

За словами гуру укладань зірок, у всьому треба знати міру. І більше - не означає краще. "Головна помилка, яку я часто бачу, - це використання занадто великої кількості засобів для укладання. Багато хто намагається нанести на пасма якомога більше пінки, гелю і лаку, сподіваючись, що так їх зачіска виглядатиме краще. Проте зрештою все виходить навпаки", - говорить Джейсон.

Друга помилка: непідходящі засоби для укладання

Також стиліст Вікторії Бекхэм радять не експериментувати з бьюти-новинками і завжди вибирати тільки те, що підходить вашому типу волосся. "Перед тим, як купити новий продукт для волосся, його спочатку краще протестувати або добре вивчити його властивості і склад, якщо перед цим ви не проконсультувалися зі своїм перукарем", - вважає Коллиер.

Третя помилка: неправильне використання засобів для укладання

Іноді буває так, що засіб для укладання підходить, але не працює, тому що ми не уміємо ним користуватися (наприклад, наносимо надто багато або занадто мало продукт). "Я часто чую, як клієнти говорять, що використали цей же засіб, що і перукар, але воно зробило їх волосся занадто жирним і важким, - ділиться Джейсон. - І майже в 90тих випадках з'ясовується, що клієнт використав продукт не так, як треба. Наприклад, один лак для волосся треба наносити тільки на корені, інший - на усе волосся". Висновок: уважно стежити за тим, як вам робить укладання фахівець.

Четверта помилка: велика перерва між стрижками

Ще одна причина, по якій укладання може не виходити, - перерва між стрижками. "Це дійсно поширена помилка, - ділиться Коллиер. - Занадто довге очікування між стрижками призводить до того, що вам доводиться використати більше продуктів і інструментів для укладання, а це, у свою чергу, призводить до сухості і ушкодження.

П'ята помилка: невміння користуватися феном і стайлерами

Варто звертати увагу і на те, як ви сушите волосся феном або користуєтеся плойками і прасуваннями. "Правильне використання фену і стайлеров має вирішальне значення для підтримки здоров'я вашого волосся. На багатьох відео в Instagram я бачу, що люди елементарно не уміють сушити волосся, тримаючи фен в неправильному напрямі. За правилами фен треба завжди направляти вниз, до підлоги, щоб закрити кутикулу волоса і зробити пасма гладкими. Також не можна забувати про те, що при використанні будь-якого теплового гаджета, починати треба з найнижчої температури", - радить Джейсон.

Джерело