Телефонувати
Написати

Плюси та мінуси ламінування волосся

1 березня 2021

Ламінування волосся - це революційна процедура, яка впливає на зовнішній вигляд волосся. Майстри покривають волосся тонким шаром ламінувальної суміші, що в основному складається з активних інгредієнтів, включаючи желатин, кератин та олії, щоб залишити волосся м’якшим на дотик та блискучим. 

ламінування3
Які типи волосся можуть отримати користь від лікування ламінуванням?

Основна мета ламінування волосся - захистити волосся від втрати вологи, спричиненої сонячним світлом, токсинами та надмірним миттям. Ці фактори навколишнього середовища можуть пошкодити наше волосся, і тому важливо очистити та зволожити волосся, щоб зменшити ці пошкодження та забезпечити здорові, блискучі пасма. 

Процедура чудово підходить для тьмяного, пошкодженого чи кучерявого волосся. Ламінування волосся затримує вологу у волоссі, роблячи його до 8 разів більш зволоженим і в 5 разів блискучим. Це також чудовий спосіб лікування посічених кінців або дуже довгого волосся, схильного до сухості. Як результат, ваше волосся стане густішим, з меншою кількістю клубків і оксамитовою м’якістю.

 ламінування
Плюси ламінування волосся
  • Миттєво шовковисте, здоровіше на вигляд волосся.
  • Захист від сухості.
  • Розгладжує посічені кінчики.
  • Допомагає зберегти колір волосся.
Мінуси ламінування волосся
  • Професійне лікування в салоні (так що неможливо під час блокування).
  • Триває лише кілька тижнів.

Щоб волосся було здоровим і красивим, потрібно приділяти час на догляд за ним. Саме тому у нашій рубриці «Поради» ми зібрали для вас найкращі методи догляду за волоссям.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу