Телефонувати
Написати

Почало випадати волосся. Що робити щоб дорого продати волосся?

27 листопада 2021

Ваше густе довге волосся викликає захват у оточуючих? Ви навіть уже думали продати своє довге волосся, але помітили, що волосся почало випадати і тепер шукаєте причини? Сьогодні ми даємо поради що робити якщо почало випадати волосся.

Випадання волосся може розвиватися поступово протягом багатьох років або ж відбуватися раптово. Випадання волосся може бути постійним або тимчасовим.

Що викликає випадання волосся?

По-перше, ваш лікар або дерматолог (лікар, який спеціалізується на проблемах шкіри) спробує визначити основну причину вашого випадання волосся. Найпоширенішою причиною випадіння волосся є спадкове облисіння. У деяких випадках випадання волосся може відбуватися з простою зупинкою циклу росту волосся. Серйозні захворювання, операції або травматичні події можуть спровокувати випадання волосся. Однак ваше волосся зазвичай починає рости без лікування.Гормональні зміни можуть викликати тимчасове випадання волосся. Приклади включають:

  • вагітність
  • пологи
  • припинення використання протизаплідних таблеток
  • менопауза.

Медичні умови, які можуть викликати випадання волосся, включають:

захворювання щитовидної залози
  • гнездна алопеція (аутоімунне захворювання, яке вражає волосяні фолікули)
  • інфекції шкіри голови, такі як стригучий лишай
випадіння волосся

Випадання волосся також може бути викликано препаратами, які використовуються для лікування: рак, гіпертонія, артрит, депресія, проблеми з серцем. Фізичний або емоційний шок може спровокувати помітне випадання волосся. Приклади цього типу шоку включають:смерть у родині, екстремальна втрата ваги, висока температура. Дієта без білка , заліза та інших поживних речовин також може призвести до витончення волосся.

Як запобігти випаданню волосся?

Є речі, які ви можете зробити, щоб запобігти подальшому випаданню волосся. Не носіть тугі зачіски, такі як коси, хвости або пучки, які надто тиснуть на ваше волосся. З часом ці зачіски назавжди пошкоджують ваші волосяні фолікули. Намагайтеся не тягнути, не крутити і не терти волосся. Переконайтеся, що ваше харчування збалансовано та містить достатню кількість заліза і білка.

Деякі процедури краси можуть погіршити або спричинити випадання волосся.Якщо у вас зараз випадає волосся, скористайтеся ніжним дитячим шампунь для миття волосся. Якщо у вас не дуже жирне волосся, подумайте про миття волосся тільки через день. Завжди висушуйте волосся природнім методом і не тріть волосся рушником. Засоби та для укладання також є поширеними винуватцями випадання волосся. Приклади продуктів або інструментів, які можуть вплинути на випадання волосся: фени, нагріті гребінці, випрямлячі для волосся, фарби та тонікі, термічні завивки.Якщо ви вирішили укладати волосся за допомогою нагрітих інструментів, робіть це тільки тоді, коли ваше волосся сухе. Також використовуйте найнижчі можливі налаштування температури та термозахист.

Яка довгострокова перспектива?Ви можете зупинити випадання волосся за допомогою медичного лікування, особливо якщо це пов’язано з основним захворюванням. Спадкове випадання волосся може бути важче лікувати. Обов'язково поговоріть з лікарем - трихологом, щоб вивчити всі можливі варіанти зменшення наслідків втрати волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу вашому волоссю, що випадає. Адже чим густіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся