Телефонувати
Написати

Поради для здорового волосся: Як підготувати волосся до весни і до продажу

7 березня 2021

Існує безліч способів підготувати волосся до весни та уникнути серйозної шкоди, яку зима може завдати вашому волоссю. Ось декілька порад та підказок, які можна додати до своєї щоденної процедури догляду за волоссям та які подарують вам здорове і блискуче волосся.

зволоження волосся весною
Зволоження шкіри голови

Протягом зими наше волосся та шкіра піддавалось впливу сухого повітря, адже ми весь час знаходились у приміщеннях, де працювало опалення. Як наслідок - майже кожна з нас стикнулась з проблемою пересушеного волосся. Воно стало «як солома».

Тому з настанням перших весняних днів час реанімувати волосся. Використовуйте кондиціонери, які підтримують стабільний рівень вологи у волоссі та зволожують шкіру голови. Не нехтуйте зволожуючими масками для волосся. Корисними будуть і відвари трав для красивого волосся, адже рослини здатні суттєво покращити стан шкіри голови та нашого волосся, роблячи його м’яким та блискучим.

весняна стрижка
Відвідайте перукарню

Саме зараз ідеальний час час для відвідування вашого салону для оновлення волосся, оскільки після зими волосся більше сухе та має посічені кінчики, які потрібно обрізати. Навіть якщо ви не хочете різко змінювати довжину волосся, стрижка менше 3 сантиметрів може творити чудеса для здоров’я вашого волосся та позбавити його від будь-яких подальших пошкоджень в довгостроковій перспективі.Ось кілька ознак, на які слід звернути увагу, коли настав час для підрізання кінчиків:

  • Збільшення вузликів на кінцях.
  • Волосся починає дуже заплутуватись при розчісуванні.
  • Сухі, ламкі кінці на дотик.
  • Втрата еластичності волосся.
догляд за волоссям навесні
Правильне харчування.

Пам’ятайте, протягом зими наш організм ввиснажився та йому не вистачає поживних речовин. Від цієї нестачі страждає і наша шкіра, і волосся. Подбайте про те, щоб внести у свій раціон більше корисної їжі та вітамінів. Ваш організм і волосся скажуть вам щире дякую!

Незважаючи на те, що сезон змінився, це не означає, що ви можете почати розслаблятися у догляді за волоссям. Незважаючи на те, що у нас будуть теплі весняні дні, все одно важливо дотримуватися процедур догляду за волоссям, щоб волосся було здоровим і швидше росло. Найкращі рецепти по догляду за волоссям ми зібрали у нашій постійній рубриці Поради.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу