Телефонувати
Написати

Продати 100 грам волосся і заробити від 2000 гривень

16 жовтня 2022

Ціна за продаж волосся різниться, адже залежить і від довжини, і від кольору, і від структури волосся. Якщо узагальнювати, то нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати своє довге волосся від 40 сантиментрів за такими розцінками: 100 грам волосся коштує від 2000 грн., за 1 кілограм волосся ви можете отримати від 60000 гривень.

Процедура продажу волосся

Центр закупки натурального волосся вже багато років займається скупкою волосся на всій території України. За ці роки ми виробити ефективний алгоритм взаємодії з клієнтами, щоб ви могли максимально просто і легко продати своє довге волосся від 40 сантиметрів. Співпраця з нами проста та ефективна

скупка волос
  1. Напишіть на в мессенжери або телефонуйте за номерами (093) 557-39-93 та (096) 718-48-30.
  2. Задайте нашому менеджеру усі питання, які вас цікавлять.
  3. Окрім, відповіді на ваші питання, менеджер обов'язково розкаже детелі співпраці з продажу волосся.
  4. Опісля першої консультації ви надсилаєте нам фото або відео вашого волосся для того, щоб ми могли оцінити його стан. Прохання надсилати фото волосся разом з лінійкою чи сантиметровою стрічкою, щоб ми могли зрозуміти його довжину. Також рекомендуємо надсилати фото крупних планів, де ми зможемо побачити структуру вашого волосся.
  5. Оцінивши ваше волосся ми разом з вами узгоджуємо суму, які ми готові заплатити вам за продаж волосся та обговорюємо деталі доставки ваших локонів та способи оплати за волосся.
  6. Також, співпрацюючи з нами, ви отримаєте безкоштовну стрижку вашої мрії ( наш менеджер обов'язково розкаже деталі отримання цього бонусу).

Важливо! Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати волосся від 40 сантиметрів!

Нам ви можете дорого продати натуральне не варбоване дитяче, жіноче та чоловіче волосся від 40 сантиметрів.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефойте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30