Телефонувати
Написати

Продати довге волосся в Україні. Догляд за волоссям перед продажем

13 лютого 2022

Хто не хоче дорого продати своє довге густе волосся ? Але коли справа доходить до питання – як доглядати да довгим волоссям перед продажем – мало хто знає, що робити. Сьогодні підібрали чудові засоби та поради щодо того, як доглядати за довгим волоссям перед продажем.

Регулярно підстригайте кінчики якщо хочете дорого продати волосся

Проблема: чим довше ваше волосся, тим воно більш схильне до пошкодження. Це тому, що кінчики вашого волосся, тобто початкові пасма, стають найстаршими за решту волосся. З часом вони слабшають, ламаються або розслоюються, сповільнюючи ріст волосся.
Рішення: підстригання волосся кожні два-три місяці може значно зменшити кількість посічених кінчиків, прискорити ріст волосся та надати йому густини. Адже чим густіше валесся волосся, тим дорожче ви можете його продати.

Гарячий душ – це проблема для тих хто хоче дорого продати волосся

Проблема: гарячий душ з гарячою парою, особливо взимку, дозволяє нам розслабитись та зігрітись, але шкода, яку він завдає вашому довгому волоссю, значно велика. Пара від нагрітої води відкриває пори і послаблює волосся. Спека також позбавляє шкіру голови природних олій.
Рішення: уникайте миття голови гарячою водою. Замість цього використовуйте теплу воду для миття волосся. Використовуючи кондиціонер, змийте його холодною водою. Цей простий процес затримує вологу і робить ваше волосся м’якшим.

довге волосся догляд

Не тріть волосся бавовняним рушником якщо хотече дорого продати волосся

Всі ми вкористовуємо бавоняний рушник для сушіння волосся, але це велика помилка! Розтирання волосся рушником викликає посічення кінчиків.
Використовуйте рушник тільки для того, щоб укутати волосся і вбрати воду. Найкраще для цього підійдуть флісові рушники. Ви навіть можете використовувати м’які тканини, наприклад старі футболки, щоб вимочити воду з вашого волосся.

Не сушіть волосся феном занадто часто

Гаряче повітря від фена робить ваше волосся ламким і грубим. Максимально уникайте використання фена. Замість цього дайте волоссю висохнути природним шляхом. Це одна з найкращих порад по догляду за волоссям, яких ви можете дотримуватися, щоб зберегти своє волосся довгим і красивим і дорого його продати.

Не зав’язуйте волосся туго на ніч якщо хочете дорого продати довге волосся

Зав’язування волосся в тугий пучок або косу не дає волоссю дихати належним чином. Крім того, обертання вночі може значною мірою пошкодити волосся і призвести до сильного випадіння. Перед сном ретельно розчешіть волосся, легенько розплутайте його та заплетіть їх у вільну косу. Можете навіть покрити волосся шовковою або атласною тканиною.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся