Телефонувати
Написати

Продати натуральне волосся

14 січня 2023

Як і кому продати натуральне довге волосся

Кому в Україні продати довге волосся?

Довге волосся від 40 сантиметрів ви можете продати нашому Центру закупки натурального волосся. Ми створили максимально зручні умови співпраці з нашими клієнтами на всій території України. Процедура купівлі - продажу волосся відбувається за декілька днів ( якщо ми говоримо про доставку волосся поштою) і є прозорою на всіх етапах співпраці. Наш Центр закупки натурального волосся має гарну репутацію та працює на ринку закупки волосся понад 10 років. Ознайомитись з відгуками наших клієнтів ви можете на сторінці у Instagram .

Скільки можна отримати за продаж волосся?

Найперше, ціна за продаж волосся залежить від довжини, ваги і стану вашого волосся. До уваги, наш Центр заупки натурального волосся купує волосся довжиною від 40 сантиметрів. Якщо ви - володарі густого волосся, то пучок волосся ( 40 см) може заважити до 160 грамів. Ціна за 100 грам волосся стартує від 2000 гривень. Також, якщо ви вирішили продати волосся нашому Центру закупки натурального волосся, то в подарунок ви отримає стрижку у салоні вашого міста. Про алгоритми співпраці ви можете дізнатись у наших менеджерів. Контакти менеджерів нашого Центру.

Яке волосся купують?

Центру закупки натурального волосся ви можете продати натуральне не фарбоване волосся без хімічних та термічних обробок, довжина якого повинна бути від 40 сантиментрів. Ми купуємо жіноче, чоловіче та дитяче волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30