Телефонувати
Написати

Продати волосся 40 сантиметрів у Тернополі

30 квітня 2024

Отримайте справедливу винагороду за своє довге натуральне волосся

Якщо ви хочете змінити образ чи просто заробити грошей продаючи волосся, то наш Центр Закупівлі натурального волосся має для вас чудову пропозицію! Тепер ви можете продати своє довге волосся від 40 сентиметрів та отримати за нього високу грошову винагороду.

Ціна за натуральне волосся 40 спнтиметрів у Тернополі

Центр закупівлі натурального волосся пропонує вам можливість продати своє довге волосся від 40 сантиметрів за такою вартістю:

  • 100 грам волосся від 2000 грнивень.
  • 1 кг волосся від 60000 гривень.

Зауважимо, що вартість є орієнтовною. Остаточну суму за продаж волосся вам озвучують наші менеджери після оцінки конкретно вашого волосся. Зверніть увагу, що чим здоровіше і доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати.

продати довге волосся у тернополі

Як оцінюється вартість волосся для продажу?

Ви надсилаєте фото та відео волосся нашим менеджерам, надаючи також повну інформацію про стан волосся, які процедури догляду робили, чи волосся піддавалось термічним чи хімічним процедурам тощо. Після узгодження всіх деталей наші спеціалісти озвучують вам ціну, за яку ви можете продати нам своє довге волосся. Якщо вартість влаштовує, то далі настає етап надсилання волосся нашому Центру закупівлі натурального волосся та отримання оплати за ваші локони.

Процедура отримання коштів за продаж волосся

Центр закупівлі натурального волосся відомий своїм професіоналізмом та справедливим підходом до кожного клієнта. Для вашої зручності ми практикуємо різні способи доставки волосся. Це може бути як доставка Новою Поштою, так і доставка Укрпоштою. Після отримання вашого волосся, ми відправляємо вам, раніше погоджену суму за ваше волосся. На ринку продажу волосся наша компанія уже понад 10 років, тому ми зацікавлені у тому, щоб співпраця з нами залишила у вас лише приємні враження. Відгуки про центр закупівлі натурального волосся. Кожному нашому клієнту ми даруємо стрижку у одному з салонів Тернополя.

Продаж волосся - це не лише можливість заробити гроші, але й можливість змінити чиєсь життя. Ваше волосся може стати джерелом краси для інших людей, які шукають якісне та природне волосся для зміни свого образу.

продаж волосся тернопіль

Якщо ви хочете продати довге волосся від 40 см в Тернполі за найвигіднішою ціною - звертайтеся до нашого Центру закупки натурального волосся. Телефонуйте та пишіть. Продаж волосся - це не лише можливість отримати додатковий дохід, але й спосіб змінити свій образ. За допомогою правильної підготовки, ви можете легко продати своє довге волосся в Тернополі та отримати задоволення від нового образу та додаткового доходу. Наша команда готова зробити все можливе, щоб ваш досвід продажу волосся був легким, приємним та вигідним. Звертайтеся до нас сьогодні та отримайте гроші за ваше довге натуральне волосся від 40 сантиметрів