Телефонувати
Написати

Продати волосся дорого. Особливості догляду в холодну пору

19 листопада 2022

Як уберегти волосся від холоду та підготувати його до продажу взимку

От ми і надблизились до пори, коли догляду за волоссям потрібно приділити неабияку увагу, особливо, якщо плануєте найближчим часом дорого продати волосся. Якщо зараз не адаптувати догляд за волоссям, то морози та вітер дуже швидко пошкодять структуру волосся і воно втратить товарний вигляд ( і всі ваші раніші зусилля по догляду стануть марними). То ж давайте ще раз пройдемся по деяким важливим апектам зимового догляду перед продажем волосся.

продати волосся взимку

Шапка допоможе дорого продати волосся

Ви запитаєте: "Ну до чого тут шапка і як це допоможе дорого продати волосся?" Насправді, шапка рятує ваше волосся від перемерзання. Адже саме мороз і вітер робить наше волосся ламким, пористим і посіченим, а таке волосся значно падає у ціні або ж взагалі ви не зможете продати таке волосся. Тому з першими холодами та морозами діставайте на носіть шапку (але обирайте шапку з підкладкою з шовку чи атласу). Обов'язково перед виходим на мороз ховайте волосся під шапку та під пальто. Волосся не має обмерзати!

Використовуйте зволожуючі засоби для живлення волосся

Ми почали знаходитись у приміщеннях, де через роботу радіаторів, повітря стало сухе ( уявіть що ви 20 годин поспіль використовуєте фен). Такі умови теж ведуть до ламкості і посіченості волосся і воно втрачає у вартості. Тому рекомендуємо зараз переходити на зимовий догляд, додаючи зволожуючі бальзами, маски та ефірні олії і ваше волосся разом з гаманцем скажуть вам «дякую».

За скільки можна продати довге доглянуте волосся?

Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати своє довге волосся від 40 сантиментрів за такими розцінками: 100 грам волосся коштує від 2000 грн., за 1 кілограм волосся ви можете отримати від 60000 гривень.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Пам'ятайте про правила зимового догляду за волоссям. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30