Телефонувати
Написати

Продати волосся та ціни на продаж волосся в Україні

24 жовтня 2021

Продаж волосся – це те, про що мало хто знає, але це чудовий спосіб заробити додаткові гроші – якщо ви володарка довгого волосся від 40 сантиметрів.

Ціни продажу волосся в Україні: скільки грошей ви отримаєте від продажу волосся?

Ціни продажу волосся будуть відрізнятися, але ціни хороші і вони наразі зростають. Справжнє людське волосся користується попитом, адже його кількість обмежена. Наш Центр закупки волосся купує волосся від 40 сантиметриметрів. Вартість 100 грам волосся від 2000 гривень. Кілограм волосся у нашому Центрі закупки волосся кощтує вид 60000 гривень.

продаж волосся
Який колір волосся найдорожче коштує?

Якщо ви володарка унікального природного відтінку, то це означає, що продаж такого волосся, швидше за все, принесе вам більше грошей, ніж у тим, хто має темно -каштанове волосся. Найбільше цінується руде та натуральне світле волосся.

Де ви можете продати своє волосся?

Своє довге волосся від 40 сантиметрів ви можете продати нашому Центру закупки натурального волосся. Ми працюємо на всій території України. Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери . Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

Якщо ви продаєте своє волосся, вам потрібно знати, що чим довше волосся, тим цінніше воно буде. Але, крім довжини, варто врахувати структуру волосся, його товщину та колір. Пам'ятайте про ретельний догляд за волоссям


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся