Телефонувати
Написати

Продати волосся: типи волосся та догляд

7 серпня 2022

Залежно від типу волосся вам може знадобитися дотримуватись різних інструкцій щодо догляду для того, щоб дорого продати волосся

продати довге волосся в україні

Класифікація типів волосся. Визначаємо перед продажем

Форма волосся вказує ступінь кучерявості волосся. Різні дослідження використовували різні системи класифікації форми волосся, зокрема деякі використовували такі маркери:

 • прямі
 • хвилясті
 • великі локони
 • дрібні завитки

Деякі перукарі поділяють форми волосся на чотири категорії. Однак вчені не використовують цю систему класифікації в медицині чи наукових дослідженнях.

Перукарі використовують таку систему класифікації:

 • Тип 1: пряме волосся (дуже пряма, тонка текстура волосини, можуть бути легкі вигини. також волосся може мати грубу текстуру).
 • Тип 2: хвилясте волосся (дрібні хвильки, хвильки з дещо чіткішою S-подібною формою, хвильки з чітко вираженими S-подібною формою).
 • Тип 3: кучеряве волосся(тугі та пружні локони, локони форми S або Z, яка повертається у форму, коли її розтягнути).
 • Тип 4: Кудрі(вільні котушки,зигзагоподібні котушки, тугі котушки).

Густина волосся

Густина або щільність волосся означає кількість волосся на голові людини. Чим більше волосся у людини, тим вища густота волосся і тим дорожче ваше волосся можна буде продати.

Структура волосся. Визначаємо перед продажем волосся

Структура волосся відноситься до товщини пасом волосся. Волосся людини може бути: тонке, середньої товщини, грубе.

Пористість волосся

Пористість волосся - це міра кількості вологи, яку може поглинути ваше волосся. Пористість волосся залежить від кількості прогалин або розривів у шарі кутикули. Кутикула - це зовнішній шар волосся, який захищає його від пошкодження. Якщо ви плануєте дорого продати волосся, то корисно уникати сильних хімічних і високих температурних обробок волосся, щоб дати йому відновитися.

Догляд за волоссям перед продажем

Шампунь: мийте волосся шампунем так часто, як це необхідно. Зазвичай це відбувається, коли волосся стає жирним, що може відбуватися з різною швидкістю для різних людей.

Кондиціонер: ви повинні використовувати кондиціонер після кожного миття голови. Концентруйте кондиціонер на кінчиках волосся.

Шапнунь і кондиціонер варто підбирити лише відповідно до вашого волосся.

Сушка волосся: ви можете загорнути волосся у флісовий рушник і дати йому висохнути на повітрі, або використовувати фен на найнижчому рівні. Використання фена може завдати більше шкоди волоссю, ніж природне сушіння. Проте є дослідження, які свідчать про те, що використання фена на відстані 15 сантиметрів і його постійне переміщення може завдати менше шкоди волоссю, ніж сушіння природним способом.

Щітка: розчісуйте вологе волосся за допомогою гребінця з широкими зубцями.

Якщо можливо,слід спробувати обмежити:

 • Робити плетіння та нарощувати волосся.
 • Носити туго затягнутого волосся може призвести до втрати волосся або тракційної алопеції.
 • Хімічна обробка волосся.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся