Телефонувати
Написати

Продати волосся в Києві. На що звернути увагу під час продажу волосся

11 жовтня 2023

Вважаємо за потрібне ще раз розказати про умову співпраці з нашим Центром закупки натурального воолосся

Для чого купують волосся?

Продаж волосся - це процес, при якому ви продаєте своє волосся для його використання їх у різних цілях, таких як виготовлення перук, експериментів у сфері косметології, виробництва тресів та накладного волосся.

Як продати волосся?

Якщо ви уже зацікавились продати своє довге волосся від 40 сантиметрів, то ось декілька кроків, які можуть допомогти вам зрозуміти послідовність процесів співпраці.

  1. Ще раз чітко усвідомте, що ви готові продати своє волосся.
  2. Зателефонуйте нашому представнику для отримання консультацій щодо оцінки волосся та умов співпраці.
  3. Дотримуйтесь правил здоров'я та гігієни для довгого натурального волосся. Переконайтеся, що ваше волосся знаходяться в гарному стані. За чисте, здорове волосся ви зможете отримати вищу грошову винагороду.
  4. Проведення оцінки волосся. Менеджер Центру закупки натурального волосся розкаже вам, що ціна волосся може варіюватися в залежності від його довжини, структури, кольору та стану. Зауважимо, що нам ви можете продати волосся довжиною від 40 сантиментрів.
  5. Заключення угоди. Домовляємось про вартість вашого волосся, способи та умови доставки і оплати за ваше волосся. Бонусом від нас ви отримаєте безкоштовну стрижку у вашій перукарні.

Ціни за продаж волосся

Як ми і говорили, що сума, яку ви можете отримати за продаж волосся залежиться від довжини та стану волосся. Але, в середньому вартість продажу волосся складає від 2000 гривень за 100 грам до 60000 гривень за 1 кг волосся.

Інформація та відгуки про Центр закупки натурального волосся

На ринку скупки натурального волосся наша компанія працює понад 8 років і, протягом всього часу, для нас важлива наша репутація та задоволеність наших клієнтів. Тому до кожного клієнта ми підходимо індивідуально та намагаємось максимально задовольнити ваші очікування від роботи з нашим Центром закупки натурального волосся. З Відгуками про наш Центр закупки натурального волосся ви можете ознайомитись на Першому незаложному сайті відгуків України.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Пам'ятайте про правила зимового догляду за волоссям. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30