Телефонувати
Написати

Продати волосся. Вартість. Підготовка. Умови продажу волосся

9 грудня 2023

Відповідаємо на ваші на часті запитання про ціну натурального волосся та вартість його продажу

Центр закупки волосся пропонує вам найвигідніші умови продажу волосся в Україні. Нижче ми розкажемо як ви можете дорого продати нам своє натуральне волосся від 40 сантиметрів та які умови співпраці з нашим Центром закупки натурального волосся.

Скільки можна отримати за продаж довгого натурального волосся?

Центр закупки натурального волосся купує ваше натуральне здорове та доглянуте волосся, починаючи від 100 грам та довжиною від 40 сантиметрів. За продаж 100 грам волосся ви можете отримати від 2000 гривень (сума залежить від стану вашого волосся). Якщо ви хочете продати 1 кг натурального волосся, то за нього ви можете отримати винагороду до 60 000 гривень (вартість також залежить від густини та зовнішнього вигляду волосся).

продаж волосся в україні

Як проходить оцінка волосся перед продажем?

Наші спеціалісти здійснюють первинну оцінку вашого волосся за фото та відео, які ви нам надсилаєте. Важливо, щоб волосся було натуральним, без хімічної обробки, включаючи фарбування або освітлення. Довжина повинна бути не менше 40 см, а волосся повинно мати природний блиск.

Процес продажу волосся та отримання грошей

Щоб продати волосся та отримати гроші, слід дотримуватися наступних кроків:

1. Ви надсилаєте нам фотографії свого волосся через месенджер за номерами, що вказані на сайті.

2. Ми обговорюємо з вами варіанти доставки волосся. Надіслати нам своє волосся ви можете через такі поштові сервіси як "Укрпошта" або "Нова Пошта". Також на цьому етапі ми обговорюємо з вами деталі оплати - чи це оплата на місці або післяплата.

продаж волосся

Підготовка волосся до продажу

Миття та догляд за волоссям перед продажем

Перш за все, важливо ретельно вимити волосся шампунем та використовувати бальзам чи кондиціонер. Після миття, слід природним чином висушити волосся.

Зрізання волосся перед продажем

Для продажу зрізайте волосся, збираючи його у хвости та стягуючи гумкою. Найкраще скористатись послугами перукаря. Обрізані пасмаслід упакувати в природний матеріал, такий як тканина, газета чи паперовий конверт, щоб уникнути сплутування. Для надання волоссю охайного вигляду після зрізу, рекомендується скористатися послугами перукаря. Якщо ви здійснюєте стрижку, повідомте нас про це, і ми оплатимо послуги перукаря.


Якщо у вас є бажання продати довге волосся від 40 см та дізнатися актуальну ціну в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, не соромтеся звертатися до нашого Центру. За умови наявності довгих густих локонів довжиною понад 40 см, ви можете продати їх нашому Центру закупки натурального волосся за найвигіднішими умовами! ТелефонуйтеКонтакти