Телефонувати
Написати

Продати волосся від 40 сантиметрів в Україні

22 листопада 2022

Продаж волосся - як додаткове джерело заробітку. Розглянемо яке волосся купують та та яка вартість волосся від 40 сантиметрів

Кому і де продати волосся?

Наш Центр закупки натурального волосся працює на ринку уже більше 10 років. За цей час ми створили вигідні умови співпраці з клієнтами та налаштували співпрацю по всій Україні. Ми цінуємо кожного клієнта, з яким працюємо та в майбутньому будемо працювати, адже продаж та купівля волосся - взаємовигідний процес для обох сторін, то він має проходити ефективно та комфортно.

Продати волосся 40 сантиметрів

Ми купуємо довге натуральне (нефарбовано) волосся усіх кольорів та відтінків. Довжина вашого волосся повинна бути мінімум 40 сантиметрів. Ваше волосся має бути доглянутим, не посіченим та не пересушеним. Ви маєте розуміти, що у даному випадку, волосся - це ваш товар та скарб. Якщо ваше волосся в ідельному стані, зволожене, блискуче та має довжину понад 40 сантиметрів, то покупець волосся зможе запропонувати вам найбільш високу та вигідну ціну за ваше волосся. Повторимось, що продаж і купівля волосся - це взаємовигідний процес.

продаж волосся від 40 сантиметрів

Ціна волосся

Оцінка волосся проводиться індивідуально нашими менеджерами. Але в основному, якщо ваше волосся має ідеальний або хороший стан, то за продаж волосся ми можете отримати таку грошову винагороду:

  • за продаж 100 грамів волосся отримаєте від 2000 гривень,
  • за продаж 1 кілограму волосся можете отримати від 60 000 гривень.

Ризики продажу волосся

Співпраця з нашим Центром закупки натурального волосся відбувається прозоро та ефективно. Зазвичай алгоритм співпраці можна представити таким ланцюжком: консультація з нашим менеджером - відправка фото/відео вашого волосся нашому менеджеру - оцінка волосся - узгодження вартості волоссі та способів доставки та оплати - ви отримуєте узгоджену грошову винагороду та безкоштовну стрижку, а ми ваше волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30