Телефонувати
Написати

Підготовка волосся перед продажем

21 квітня 2023

Продати натуральне волосся не так вже і складно. Нижче ми розкажемо як підготувати волосся до продажу

Якщо ви плануєте продати своє волосся, то важливо доглядати його та підготувати до продажу. Ось кілька порад, які допоможуть вам підготувати волосся до продажу

Підготовка волосся до продажу

Зріжте кінчики волосся

Якщо ви плануєте продавати волосся, то подумайте за це завчасно. Рекомендується періодично обрізати кінчики волосся, щоб воно було рівними та здоровими. Це зробить волосся більш привабливим для покупців.

Помийте волосся

Перед продажем волосся треба його помити шампунем та кондиціонером, щоб воно було чистим та м'яким. Не використовуйте бальзам або маску для волосся, оскільки вони можуть зробити волосся занадто м'яким та слабким.

Не фарбуйте волосся

Не фарбуйте волосся перед продажем, оскільки фарба може пошкодити волосся та зробити його менш привабливим для покупців. Фарбоване волосся або не приймуть або заплатять за нього копійки.

Зберігайте волосся в чистому та сухому місці

Після того як ви обрізали волосся, то перед відправкою рекомндується зберігати його в сухому та чистому місці. Краще використовувати паперовий пакет або пластиковий контейнер, щоб запобігти пошкодженню волосся.

Доглядайте за волоссям

Перед продажем волосся, доглядайте за ним протягом декількох місяців, використовуючи засоби для догляду за волоссям, щоб зробити його міцнішим та блискучішим.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Пам'ятайте про правила і алгоритми правильного зрізу волосся, щоб не втрачати його ціну. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30